Стали відомі деякі деталі минулого фракції «Солідарність»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час своєї прес-конференції найбільша фракція у Броварській міській раді відповіла на запитання журнілістів.

Про керування фракцією «зверху»

«Мною у фракції справді керують «зверху», — так відреагував депутат Броварської міської ради Леонід Черепейнік на публікації у деяких ЗМІ про те, що нібито фракції «Солідарність» «спускають рішення» по тих чи інших питаннях на сесіях «зверху», зокрема, народний депутат України Павло Різаненко. «Мені постійно приходять сигнали «зверху». У вигляді сновидінь та прозрінь», — сказав Черепейнік, зрозуміло, що вкладаючи в саму відповідь іронію щодо чуток, які розповсюджувалися останнім часом.

Про голосування Гредунова за зміну цільового призначення 95 га землі РПЦ

Голова фракції «Солідарність» подумки повернувся до сесії, коли змінювали цільове призначення 95 га. землі Радіопередавального центру. Євген Валерійович зазначив, що мав ідею щодо веж РПЦ — побудувати у Броварах щось на кшталт Діснейленду, але така ідея не знайшла підтримки. Водночас Гредунов визнав, що голосував за зміну цільового призначення землі «в цілому», пояснивши, що лічених голосів, які були «проти» все одно не вистачило б, щоб відмінити це рішення.

Про боротьбу, коли «демократичні сили» в меншості

За словами лідера фракції Євгена Гредунова, сила опозиції буде в правді, а також в донесені цієї правди до населення. «Ми не полишимо свою роботу в профільних комісіях і про все, що відбуватиметься в міській раді, будемо розповідати нашим виборцям», — сказав депутат.

В контексті боротьби з міською владою ще один депутат Сергій Батюк щодо начальника відділу культури Наталії Багмут сказав: «Ніхто нічого не забув», вочевидь, маючи на увазі, що її перебування на своїй посаді — явище тимчасове.

Про залучення фахівців у міськраду на лічені тисячі гривень

Як розповів голова фракції «Солідарність» Євген Гредунов, потрібно виробити систему стимулювання для молодих фахівців, які працюватимуть у виконавчій гілці влади. На переконання Гредунова, це можуть бути надання квартир, які після відпрацювання, наприклад, десяти років можуть перейти у постійну власність. Також може стати стимулом тимчасове житло — гуртожиток — за символічну плату та інші види стимулювання. «Треба лише дати можливість їм реалізувати себе, а зробити це можна через відкриті конкурси», — зазначив Гредунов.

Ще одну ідею озвучив депутат Валерій Іваненко. На його переконання для помічників вчителів у тих класах, де введено інклюзивну освіту (для діток з особливими потребами), обов’язково має бути введена система 100% преміювання. «Звичайно, це мало, але ми це ініціюємо», — наголосив Іваненко.

Про окремі «незрозумілі» рішення

Під час обговорення питання заступників міського голови розглядалися різні варіанти, зокрема, і такий, щоб дати на той час діючим заступникам — Голубовському та Виноградовій — попрацювати ще півроку для того, щоб за цей період на конкурсній основі знайти нових фахівців на їх посади. «Але на переговорах допускалися різні варіанти, а результат голосування ви бачили — ми виступили «проти», — сказав Гредунов.

Ще один депутат «Солідарності» — Володимир Опалько — додав, що фракція не виступала за знесення як таке мосту на Торгмаш. «Ми ставили питання раціонального використання бюджетних коштів. Потрібно було переглянути два кошториси — ремонт мосту і витрати на його експлуатацію з одного боку і знесення мосту та проведення чотири-смугової дороги — з іншого. Порівнявши два кошториси, можна було б робити якісь висновки. Але інформація про те, що ми хочемо перетворити Торгмаш мало не на гетто, не відповідає дійсності», — зазначив Опалько.

Далі буде…

Поділіться.

Коментарі закриті.