Стартувала програма «Громадський бюджет». Станом на сьогодні заявок — нуль

Pinterest LinkedIn Tumblr +

3 квітня стартував прийом заявок від мешканців міста Бровари за програмою «Громадський бюджет». Про це під час оперативної наради виконавчих служб міської ради нагадав начальник управління економіки Микола Загуменний.

Нагадаємо, основна ідея проекту — фінансування громадських ініціатив з бюджету міста, які визначаються шляхом голосування на офіційному сайті міської ради і вкладаються в ліміт, виділений для цього в міському бюджеті. На 2017 рік передбачено фінансування програми у розмірі 3 мільйонів гривень.

Прийом проектів триватиме до 29 травня за адресою: бульвар Незалежності, 2 у Відділі звернень громадян Центру надання адміністративних послуг, а також у електронному вигляді за адресою: pgd-2007@ukr.net .

Після завершення прийому заявки будуть опрацьовані та оприлюднені на офіційному сайті Броварської міської ради для визначення найкращих шляхом голосування. Щоб залишити заявку, громадянам потрібно заповнювати анкету у паперовій формі.

Як розповів «Трибуні-Бровари» начальник управління економіки Микола Загуменний, станом на 10 квітня до Відділу звернень громадян ще не надійшло жодної пропозиції, однак за попередніми даними уже кілька проектів депутатів та громадських активістів на підході.

За словами Загуменного, Координаційна рада з питань впровадження та реалізації Громадського бюджету буде збиратися та розглядати проекти, які надходитимуть та визначатиме, чи має той чи інший проект право на публікацію та голосування. «Забраковані будуть лише нереальні проекти або відверті дурниці. Якщо ж заявка нестиме в собі ідею, хай навіть недопрацьовану, Координаційна рада не має права її ігнорувати, навпаки – доопрацьовувати», — запевнив Загуменний.

Щодо рекламної кампанії, то як запевнив очільник управління економіки, вона триває повним ходом. «З 10 квітня мають бути встановлені рекламні борди, плакати та флаєри отримали ЖЕКи, також ми роздали рекламні плакати та буклети перевізникам», — повідомив Микола Загуменний.

Найближче засідання Координаційної ради заплановане після свята Христового Воскресіння.

Поділіться.

Залиште відповідь