Створення нового маршруту Бровари – метро “Бориспільська”. Ви за?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Навесні в Броварах запрацював сервіс електронних петицій від Броварської міської ради. Наразі, дві петиції набрали достатню кількості голосів та були розглянуті місцевою владою. Зокрема міськвиконком підтримав проект щодо облаштування кругового руху на перехрестях міста, про що була відповідна петиція на сайті Броварської міськради.

На початку цього місяця на сервісі електронних звернень з’явилась петиція про створення нового маршруту Бровари-Київ (м. Бориспільська), авторкою якої є Антоніна Бондар. У пропозиції підкреслюється необхідність додаткового маршруту, який зможе з’єднати Бровари з лівим берегом Києва та надати людям можливість зручно добиратись на роботу.

«Маршрут пропоную такий, наприклад: Стоматполікліника –Гагаріна- 7 школа- Стадіон – Зелена папуга- Княжицький переїзд- Окружна- м.Бориспільська (останній відрізок без зупинок). Багато людей їздять на роботу на лівий берег Дніпра, так як іншого транспорту, крім метро, немає, а це забирає багато часу», – зазначає авторка електронного звернення.

До кінця голосування за цю петицію залишилось 77 днів. Якщо петиція набере необхідні 250 голосів, вона буде розглянута в обов’язковому порядку місцевою владою.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply