Стипендії спортсменам: чиновники шукають номінантів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оголосило збір інформації для визначення кандидатів на отримання «Стипендії видатним, молодим та перспективним спортсменам, їх тренерам».

Інформацію для отримання стипендій просять надати до управління фізкультури і спорту КОДА. Термін подачі документів – до 1 серпня (за період з 01.09.2019 по 01.08.2020)

Перелік документів для надання стипендії

  1. Інформація згідно з таблицею (формат WORD) ЗАВАНТАЖИТИ ТАБЛИЦЮ.
  2. Лист-клопотання про висунення кандидата на призначення стипендії в довільній формі (із зазначенням  прізвища, імені, по батькові, дати народження, місця мешкання і навчання, його спортивних заслуг).
  3. Копії протоколів (формат PDF), дипломів, грамот, подяк, свідоцтв та іншого, завірених мокрою печаткою Всеукраїнських федерацій з видів спорту.
  4. Копія сторінок паспорта громадянина України.
  5. Копія виписки реєстраційного номера облікової картки платника податків (винятком є особи, які через свої релігійні переконання відмовились від отримання реєстраційного  номера облікової картки платника податків, про що надається копія відповідної відмітки в паспорті громадянина України)
  6. Копії документів, що підтверджують роботу тренера зі спортсменами (для тренерів)
  7. Заява кандидата на здобуття Стипендії про надання згоди на збирання та оброблення своїх персональних даних.

На стипендію можуть претендувати люди, що досягли високих спортивних результатів та посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх.

Також – на юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, Всесвітніх та Європейських іграх з неолімпійських видів спорту і на офіційних міжнародних змаганнях серед всіх вікових категорій.

Надсилати інформацію в електронному вигляді на електронну адресу: fkskoda@ukr.net, оригінали документів подавати до приймальні Управління фізичної культури і спорту КОДА (каб. 536, площа Лесі Українки, 1, м. Київ).

Запитання – за телефоном: (044) 286 83 97, Олександр Моспан.

Читайте також

  1. Засновниця баскетбольного клубу МОБІ-Бровари: про карантин, перемоги та підтримку
  2. Аліна Шух: про повагу до суперниць, жахливий 2019-й і найспортивнішу родину України
Поділіться.

Залиште відповідь