«Суд по перейменуванню вулиць»: дежавю і п’ять днів на апеляцію

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Суд по оскарженню назв окремих вулиць вийшов дежавю попереднього разу: позивачі на засідання не з’явилися і судовий процес не відбувся. Різниця була лише в тому, що суддя Броварського міськрайонного суду ухвалила рішення: оскільки позивачі кілька разів не прийшли на засідання, хоча й були офіційно у письмовій формі попереджені про дату і час суду, позивну заяву громадянок Людмили Шубіної, Світлани Федяніної та Наталі Олейник більше не розглядати, тобто, закрити. Тепер у позивача є п’ять днів на те, щоб подати на це рішення апеляцію.

Напередодні засідання у інформаційному просторі кипіли недитячі пристрасті: подейкували, що під будівлю прийдуть і прихильники декомунізації і ті, хто її не сприймає. Разом з депутатами (представники «Солідарності» та «Свободи») прийшло чимало активістів та представників громадських організацій. Однак, жодних пристрастей чи «гарячих» емоцій уже не було.

суд (5)

Коли ж стало зрозуміло, що позивачі не прийдуть, представники «демократичних сил» чекали на вирок судді (відходила, як говорила ЇЇ честь, порадитися і визначитися з рішенням аж на 20 хвилин) в спокійній і навіть жартівливій атмосфері. Представниця ж міської ради — відповідач — не заперечувала, щоб справу за відсутності позивачів не розглядали більше.

Вже після завершення засідання представник третьої сторони по іншому позову, але тієї ж тематики — перейменування вулиць (за позовом громадянки Тетяни Нємчиної) Людмила Бабенко — висловила припущення, що позивачів просто-на-просто залякали, і саме тому вони не прийшли в черговий раз на засідання.

Нагадаємо, що засідання суду за позовом Тетяни Нємчиної перенесли на 13 квітня на 14.00.

Поділіться.

Коментарі закриті.