Суд проти Ігоря Сапожка переноситься

Pinterest LinkedIn Tumblr +

26 вересня мало відбутися чергове засідання суду за позовом депутата Броварської міськради Аліни Дяченко проти міського голови Ігоря Сапожка. На цей день було призначено дебати по справі. Але, як повідомила нашому кореспонденту сама позивачка, засідання перенесли на 12 жовтня, на 15.00. Причина — суддя фізично неспроможний проводити засідання у цей день.

Нагадаємо, судовий позов, що подала пані Дяченко ще в лютому, стосувався кадрової політики міського голови. Йдеться про невнесення мером на розгляд міської ради своєї кандидатури секретаря. Депутат звинувачує мера у невиконанні службових обов’язків та порушенні прав інших депутатів, а також статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування». Депутат вимагає від суду визнати дії міського голови неправомірними.

Якщо ухвала суду буде на користь позивачки, у міської ради можуть з’явитися офіційні підстави для висловлення меру міста недовіри, що автоматично призведе до його відставки. Для цього дві третини депутатів від загального складу ради мають проголосувати за це рішення.

Поділіться.

Залиште відповідь