Суд проти Сапожка перенесено: відповідач не прийшов

Pinterest LinkedIn Tumblr +

13 квітня, мало відбутися судове засідання за позовом депутата броварської міськради Аліни Дяченко проти міського голови Ігоря Сапожка.

Розгляд справи перенесено на 1 червня на 14.00 у зв’язку з тим, що на засідання не з’явилися представники відповідача.

Нагадаємо, що голова фракції «ДемАльянсу» Аліна Дяченко два місяці тому звернулась до суду з позовом проти мера Броварів, який, на її думку, своєю бездіяльністю (декілька місяців Сапожко не вносив кандидатуру на посаду секретаря міськради) порушив її права як депутата. Позивачка просила суд визнати дії мера протиправними та зобов’язати його подати нарешті кандидатуру на секретаря.

Попри те, що секретаря міськради вже обрано, депутат Аліна Дяченко не збирається відмовлятися від позову і сподівається, що суд дасть належну оцінку ситуації.

«Факт бездіяльності мера, який два місяці тягнув з поданням кандидатури, мав місце, і міський голова має понести за це відповідальність. З 17 грудня 2015 року по 12 лютого 2016 року він провів шість сесій (дві з яких — чергові), і на жодну з них не виніс питання обрання секретаря. Закон не передбачає тривалої вакантності цієї посади чи передачі обов’язків секретаря іншій особі, тому нехтування мера своїми повноваженнями негативно позначилось на роботі міськради. Ці та подальші дії мера спричинили ту кризову ситуацію, у якій нині опинилось наше місто», — заявила голова фракції «ДемАльянсу».

За матеріалами видання “Маєш право знати”.

Поділіться.

Коментарі закриті.