«Супер-стадіону» у Броварах не буде. Обласна федерація футболу каже: «Розбирайтеся самі»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Доля запасного поля біля стадіону «Спартак» (у парку Перемоги) — невідома. Про це розповів заступник міського голови Григорій Голубовський на оперативній нараді 25 січня, відповідаючи на запитання депутата Броварської міської ради Вікторії Коваленко (РПЛ).

«Зараз невідомо — чи це буде повноцінна арена, чи там буде невелике поле з роздягальнями та міні-трибунами. Будемо виносити це питання на розгляд комісії.

Були звернення з Федерації футболу України про те, що там планувався великий стадіон, але процес призупинився на місцевому рівні.

Ми сподівалися, що за рахунок держави зможемо отримати у Броварах великий стадіон, але, на жаль, цього не вийшло», — сказав Голубовський.

А ось голова Київської обласної федерації Олександр Тютюн, до якого звернувся кореспондент видання «Трибуна-Бровари», заявив:

— У Київській області під програму «Хет-трик» УЄФА (Союз європейських футбольних асоціацій) підпадали два міста — Вишневе і Бровари. У Вишневому місцева влада щодо стадіону виконала усі вимоги УЄФА та ФФУ. Було повністю підготовлено підґрунтя. А в Броварах, на превеликий жаль, нічого не було зроблено. Все так і залишилося на словах.

тютюн

Навряд чи по програмі «Хет-трик» на Київщині буде ще один стадіон, адже областей в Україні багато, і ця програма втілюватиметься в інших областях.

Якщо міська рада знайде можливість за свої кошти побудуватися, то буде добре. Я ж приводив Броварській міській раді навіть фірму, яка би зробила стадіон «з нуля» і «під ключ». Був складений кошторис під поле, але далі слів справа не пішла.

Хто винен у ситуації — не мені судити, на місці треба розбиратися. Я спілкувався в основному із міським головою Ігорем Сапожком.

Нагадаємо, ще минулого року йшлося про те, щоби на запасному полі стадіону «Спартак» створити стадіон європейського рівня. Тоді до Броварів приїжджав голова Київської обласної федерації футболу Олександр Тютюн і проводив спільну нараду з міським головою Ігорем Сапожком.

Поділіться.

Коментарі закриті.