«Свобода» не входитиме у міськраді до жодної коаліції, — Шевчук

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Фракція партії «Свобода» в міській раді не буде ні з ким об’єднуватися у будь-яку коаліцію. Про це у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» заявив лідер Броварського осередку ВО «Свобода» і новообраний депутат міської ради Олег Шевчук.

«Це наша принципова позиція. Ми ні з ким не будемо об’єднуватися, але готові підтримувати будь-які рішення будь-якої сили, які будуть на користь громади», — сказав свободівець.

За словами Шевчука, питання висловлення недовіри міському голові Ігорю Сапожку — недоречне.

«Ми вважаємо, що недоречно піднімати тему недовіри Ігорю Сапожку, оскільки є вибір людей. Люди проголосували за Сапожка як мера Броварів, і це — факт. «Свобода» не ініціюватиме висловлення недовіри до міського голови», — зазначив Олег Шевчук.

Нагадаємо, що сьогодні у Броварській міській раді відбулася перша робоча зустріч новообраних депутатів та «старого»-нового мера Броварів Ігоря Сапожка, під час якої обговорювалася тема кадрів у виконавчій владі.

Під час засідання думки міського голови та т. з. «демократичної більшості» розділилися. Мер Броварів Ігор Сапожко, мотивуючи тим, що він несе відповідальність за роботу виконавчої гілки влади висловлював переконання, що кадри виконавчої гілки влади він має формувати сам, натомість депутатська умовна більшість наполягала на тому, що при формуванні членів виконкому повинна враховуватися і думка депутатського корпусу.

Підсумком зустрічі стало умовне визначення, що кадровий потенціал виконавчої гілки влади потребує оновлення.

Щодо пропозицій фракції «Свобода» по кадрах до виконкому та структурних підрозділів Броварської міської ради, то, як зазначив депутат міської ради Василь Кочубей, то свої кандидатури «Свобода» надасть після обговорення їх на засіданні партії.

Поділіться.

Коментарі закриті.