Система «І-Бровари», «Громадський бюджет» — що завтрашній день готує

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вівторок 30 серпня стане для депутатів насиченим: очікується робота відразу двох робочих груп.

О 9.30 розпочне роботу група по реалізації Концепції міської Програми «Впровадження інформаційної системи управління та аналізу «Муніципальна інформаційна система «І-БРОВАРИ».

Нагадаємо, що сесії міської ради 4 серпня депутати майже одноголосно ухвалили «каркас» програми без кошторису та внесли зміни до Програми, зокрема, виключили пункт «Система обліку пільгового проїзду».

Тоді ж на сесії міської ради було ухвалено рішення про створення робочої групи для такої поетапної роботи: вересень 2016 р. — затвердження проекту рішення, жовтень 2016 р. — затвердження технічних завдань, до кінця 2016 р. — розпочати впровадження програми.

Прозвучали пропозиції про те, що проект потрібно допрацювати поетапно, з тим, щоб вийти до кінця року на тендерну процедуру по визначенню ІТ-компаній, які реалізовуватимуть проект в життя. Частина депутатів тоді сприйняли пропозицію по таких термінах стримано, апелюючи до актуальності у місті такої проблеми як будівництво нових навчальних закладів — шкіл та дитячих садочків.

Як розповіла виданню «Трибуна-Бровари» депутат Тетяна Крилова, очікується, що у завтрашньому засіданні візьмуть участь фахівці ІТ-технологій. До робочої ж групи увійдуть по одному представнику з кожної фракції, право делегувати своїх представників залишається за кожною з партійних груп у міській раді.

А об 11.00 у Броварській міській раді (3 поверх, 421 каб.) відбудеться засідання робочої групи для напрацювання положення та проекту рішення «Про громадський бюджет».

За розпорядженням міського голови Ігоря Сапожка, робоча група сформована у такому складі:

В. Андрієвський — депутат міської ради;

П. Бабич — секретар міської ради;

С. Бельський — депутат міської ради;

О. Берестовий — депутат міської ради;

І. Веремчук — депутат міської ради;

Т. Крилова — депутат міської ради;

А. Лопатюк ؙ— депутат міської ради;

В. Мутило — депутат міської ради;

Л. Сенько — депутат міської ради;

Н. Постернак — начальник фінансового управління;

Р. Федун — начальник відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності;

О. Слободяник — громадська активістка.

Головна ідея «Громадського бюджету» або «Бюджету участі» —фінансування громадських проектів з бюджету міста, які визначаються шляхом голосування на офіційному сайті міської ради і вкладаються в ліміт, виділений для цього в міському бюджеті.

Поділіться.

Коментарі закриті.