Сюжет «Тендери, від яких зносить дах» – серед переможців конкурсу журналістських розслідувань

Pinterest LinkedIn Tumblr +

  Автор – депутат Київської обласної ради Роман Сімутін

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

Місяць тому аналітичний ресурс .007 із відомим і визнаним журі оголосив конкурс журналістських розслідувань. Ми зважилися подати декілька сюжетів, які підготували на підставі наших матеріалів, і неочікувано серед ста робіт стали переможцями  у номінації «Журналістське розслідування» – посіли четверте місце.

Чому неочікувано? Бо за досить короткий час, з квітня 2018 року, ми:

а). навчилися робити якісні розслідування –  це визнало незалежне експертне журі;

б). маємо досить великий багаж знань;

в).зрозуміли механізми, якими потрібно користуватися, щоб зупинити вакханалію у публічних закупівлях.

І якщо ви думаєте, що передача функцій замовника будівельних робіт у закладах освіти від УОН до УЖКГ відбулася  у зв’язку з тим, що подібні функції не властиві освіті, то це лише офіційна версія. Як і офіційна версія щодо передачі на аутсорсинг (підрядництво – авт.) харчування дітей у шкільних закладах. Говорю відверто: гроші люблять тишу, а броварська освіта провалила «довіру» керманичів міста. Майже кожну закупівлю, яку проводить освіта і ВКБ, супроводжують скандали: від відкриття кримінальних проваджень до подачі позовів. Таке враження, що вони безстрашні, а закон не для них. І для того, щоб дистанціюватися від негативу, що виходить із боку посадовців освіти та капбуду, у  них і забирають «кормушку»  за їхнім понятійним формулюванням «профнепридатні».

Розслідування, яке виграло конкурс, матиме продовження з досить серйозними наслідками як для замовників, так і учасників.

Поділіться.

Залиште відповідь