Так звані «бюджетні слухання»: розглянули питання ЖКГ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні відбувся другий день так званих «бюджетних слухань». Так званих, оскільки відділи та управління звітували перед групою депутатів, яких Комісією з питань бюджету та соціально-економічного розвитку можна назвати лише умовно.

Нагадаємо, що вчора перед неофіційною «бюджетною» комісією звітували: управління освіти, виконком, Рада ветеранів, представники Плавального басейну, Радіомовлення, ЦССМ, Броварський міський центр первинної медико-санітарної медицини, Центральна районна лікарня, видання «Нове життя».

Цього разу виступали: Управління ЖКГ, «Броваритепловодоенергія», ЖЕК-2, «Бровари-Благоустрій», «Ритуальна служба», відділ капітального будівництва, відділ молоді та спорту, Служба у справах дітей.

Цього разу у засіданні взяли участь:

— Василь Андрєєв — заступник міського голови;

— Григорій Голубовський — заступник міського голови;

— Наталя Постернак — начальник фінансового управління;

— Плотнікова Галина — начальник управління житлово-комунального господарства;

Депутати: Володимир Чаюн («Самопоміч»), Микола Зінченко, Володимир Білоконь (УКРОП), Ірина Веремчук, Юрій Чередник, Євген Гредунов, Леонід Черепейнік (БПП «Солідарність»), Олег Шевчук, Олексій Здоровець, Сергій Бойко, Василь Кочубей («Свобода»), Борис Дудко («Батьківщина»), Андрій Лопатюк (позафракційний).

бюджет-жкг (2)

Також були присутні журналісти та представники громади.

Під час засідання розглядалися потреби на наступний рік по житлово-комунальному господарству міста, благоустрою міста, по транспортній інфраструктурі, зокрема, велосипедній.

бюджет-жкг (5)

бюджет-жкг (8)

Засідання пройшло у гарячих дискусіях. Як і під час учорашнього засідання, найбільш уважними і активними в обговоренні брали участь представники «Солідарності» та «Свободи» — Василь Кочубей, Юрій Чередник, Леонід Черепейнік. Було враження, що повз них не пройде жодна незрозуміла цифра в кошторисах.

бюджет-жкг (10)

бюджет-жкг (17)

бюджет-жкг (7)

Єдине, що абсолютно неприйнятне для цього засідання — не було проінформовано і запрошено на засідання усіх депутатів. А вони ж уже завтра будуть затверджені в таких постійних комісіях, як «гуманітарна», з питань ЖКГ, «земельна», адже на так званих «слуханнях» розглядали питання здебільшого по цих напрямах.

Мали продовжитися «бюджетні слухання» завтра, за попередньою домовленістю — о 13.00. Але потім, оскільки завтра 2-а сесія міської ради, перенесли на 18 грудня.

Там уже мають виступити: відділ культури, управління соцзахисту, управління економіки, спецвідділ по благоустрою та дизайну, управління комунальної власності, управління архітектури, відділ АБК, фінансове управління.

Поділіться.

Коментарі закриті.