Телефонні шахраї знов активізуються

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Останнім часом у квартирах мешканців столичного регіону нерідко лунають телефонні дзвінки посеред ночі — «Ваш син потрапив у поліцію (варіанти — ДТП, медзаклад), готуйте гроші». Історії телефонних шахраїв про людей, що потрапили в халепу, надзвичайно різноманітні. Люди з нечистою совістю телефонують близьким «винних» і пропонують відкупити своїх рідних від проблем. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Київської області.

Треба зазначити, злочинці непогано володіють методами психологічного впливу, і на цьому отримують гарний зиск. Попри роз’яснювальну кампанію, яка щороку проводиться правоохоронцями, люди через свою безпечність та неуважність нерідко стають легкою здобиччю шахраїв.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника обласної поліції Дмитра Ценова, інформація про подібні інциденти надходить до поліції досить часто. З шахраями треба боротися лише за допомоги тверезої оцінки ситуації. Потрібно ігнорувати вимоги злочинців та стояти на своєму. До речі, притягнути шахраїв до відповідальності і довести їхню провину в суді — досить складна справа.

Поліція застерігає громадян від необачних кроків, які можуть призвести до втрати грошей або цінностей, за якими полюють злочинці.

Поділіться.

Залиште відповідь