Тіна Кароль про талановиту броварчанку Еліну Іващенко: “Не я тобі даю шанс, а ти мені”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

14-річна броварчанка Еліна Іващенко взяла участь у четвертому ефірі третього сезону співочого шоу «Голос. Діти», який проходить на телеканалі «1+1» і, здобувши три “так”, обрала бути в команді співачки Тіни Кароль.

Юна співачка на розсуд журі — співаків Потапа, MONATIK та Тіни Кароль — представила пісню на слова та музику Некрасова «За горами, лісами».

Своїм яскравим і потужним голосом Еліна вразила усіх трьох журі. Тіна Кароль кілька разів повторила: «Цікаво», MONATIK виражав емоціями, що приємно вражений, а Потап дуже уважно слухав. В якийсь момент Тіна на емоціях натиснула кнопку, що означає, що підтримує співачку, через кілька секунд позитивне рішення прийняв співак MONATIK. Потап витримав дещо паузу і потім теж натиснув кнопку і повернувся обличчям до співачки — усі три «за»!

Як розповіла сама Еліна, пісню вона присвятила своїй мамі, якої, на жаль, з нею вже немає (жінка померла у віці 25 років від хвороби серця). Заплакана бабуся повідомила, що мама Еліни мала дуже красивий голос і мріяла виступати на сцені. «По суті, Еліна втілила мрію своєї мами», — розповіла бабуся Олександра Степанівна. В групі підтримки Еліни були дідусь і бабуся, Олег Здоровець, Ангеліна Абраменко та Інна Савченко.

Співак MONATIK відзначив, що того вечора, 23 жовтня, вокал Еліни був одним з найчистіших, а Тіна Кароль сказала, що пісня написана неначе спеціально для її голосу. Потап заявив, що вокал Еліни Іващенко загіпнотизував зал і йому не треба було повертатися обличчям, щоб полюбити її спів.

Еліна Іващенко обрала, що хоче бути в команді Тіни Кароль, чим викликала у неї хвилю емоцій. «Це не я тобі даю шанс, а ти — мені», — сказала відома співачка.

Почала дівчина співати ще у дитячому садочку. Займалася вокалом у міському Будинку дитячої та юнацької творчості та в музичній школі. Вихованка студії естрадного співу Акварелі, (керівник Ангеліна Абраменко).

Постійно виступає та займає призові місця на різноманітних міських і всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

Поділіться.

Залиште відповідь