28 Nov 2020, 7:42 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

709,701 Інфіковано
12,093 Померло
335,135 Одужало

«Тобі, Україно моя»: творчий проєкт для дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відділ культури Броварської міської ради пропонує дітям нашого міста спробувати себе в ролі поетів. Тема нового проєкту патріотична – любов і повага до сім’ї, країни, її народу та захисників, віра і надія в щасливе майбуття. Про це «Трибуні» повідомили у відділі культури.

Для часті в проєкті відділ культури у співпраці з управлінням освіти і науки Броварської міської ради запрошує дітей віком від 5-ти до 16-ти років. Форма проведення – дистанційна.

«Напевно, будь хто в дитинстві робив спроби римувати і складати вірші… І, хоча, стати справжнім поетом дано не кожному, але в наших спогадах та, можливо, й на папері, зберігаються ці приємні згадки про перші «муки творчості» – зазначають у відділі культури.

Новий проєкт «Тобі, Україно моя» спрямований на розвиток патріотичної дитячо-юнацької творчості. Він передбачає публікації в інтернет і видання збірки поетичних творів і малюнків, авторами яких є діти міста Бровари, зазначають ініціатори.

Охочі презентувати місту свої літературні здібності можуть ознайомитися з положенням про проект і подати заявку на участь, заповнивши до 9 листопада анкету за посиланням, указують організатори.

Кожен юний поет отримає диплом за участь і друковану збірку з власними поетичними творами та кольоровими ілюстраціями в подарунок.

Пульсоксиметр

Контакти організаторів: відділ культури Броварської міської ради Київської області, бульв. Незалежності, 4, (04594) 5-10-61, kulturabr@ukr.net.

Читайте також

  1. «Поезія. Джаз і Вино»: V творча зустріч. ВІДЕО
  2. «Зимовий бал» для людей поважного віку: шануймося, бо всі такими будемо
Поділитись

Leave A Reply