Тарифи, за якими броварські таксі возитимуть у новорічну ніч

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У ніч на 1 січня 2022 року низка броварських таксі встановлять подвійний тариф. Інші служби місцевих таксі наразі не надають інформацію про вартість за проїзд. Деякі ціни на таксі, що працюють через популярні додатки на смартфонах, цієї ночі будуть так само досить високими. Скільки ж коштуватиме проїзд у межах Броварів та з центру столиці до Броварів – читайте в матеріалі. 

«Трибуна» вирішила дослідити тарифи на таксі в новорічну ніч. Для цього ми, як потенційні клієнти, зателефонували до низки служб броварських перевізників. А також переглянули ціни на поїздки через популярні додатки до смартфонів.

Для дослідження ми обрали час 3:00 ночі 1 січня 2022 року. А також – два напрямки. Перший – у межах Броварів, але з одного віддаленого району в інший – між вул. Олімпійською, 10, що на Торгмаші, до вул. Дмитра Янченка, 5, що недалеко від «Вітерця» на виїзді до Києва. Другий шлях – від ст. м. «Площа Льва Толстого» в центрі столиці, до вул. Олімпійської, 10.

Броварське таксі телефоном

Слід зазначити, що частина операторів найпопулярніших таксі – «Десятка» (7-000-7), «Народне» (6-333-7) та «Цар» (3-60-70) – вказали, що працюватимуть у новорічну ніч за подвійним тарифом. Приблизну вартість назвали лише в «Десятці» – 190 грн Броварами і 850 грн із Києва. Точна вартість залежатиме від таксометра, зазначили всі вказані перевізники.

Також у таксі 764 зауважили, що, швидше за все, працюватимуть за тарифом, який у 1,5 рази більший за звичну ціну. Тож вартість проїзду Броварами становитиме 135 грн, а з Києва – 288 грн.

Інші служби таксі повідомили, що наразі не можуть відповісти на запитання про вартість поїздки, але «Цар» і, можливо, «Економ» (3-44-80) знатимуть 31 грудня. Таксі «Авангард» (348) – дослівно «ближче до дати».

Серед опитаних перевізників, замовити сьогодні транспорт на новорічну ніч нема можливості в таксі 313, 872, «Народне», «Автограф» (6-59-44), «Краще таксі» (6-81-81), «Цар» і «Авангард».

Варто також зауважити, що робота автовідповідачів порушує мовне законодавство в таксі «Економ» і «Автограф», адже автомат озвучує інформацію російською мовою. У деяких випадках оператори починали розмову з клієнтом також російською, що теж є порушенням.

Таксі з додатків

«Трибуна» перевірила можливість замовлення та ціни в новорічну ніч у трьох популярних додатках із виклику таксі для смартфонів. Слід зазначити, що додаток компанії «Bolt» не надає можливості замовити автівку завчасно. Відповідно, визначити ціну для новорічної ночі наразі неможливо.

У сервісі Uber за поїздку в межах Броварів у новорічну ніч додаток надав ціни від 274 грн. Водночас зі столиці до нашого міста за цей самий час можна доїхати за 423 грн. Тим часом Uklon запропонував поїздку за 155 грн в Броварах і за 705 грн – з Києва.

Зауважимо, що ціни за поїздки в додатках можуть змінюватися залежно від низки чинників, зокрема, таких як підвищений попит на перевезення, час і частота замовлень, індивідуальні налаштування клієнта, наявність знижок у клієнта тощо.

Читайте також

  1. Конкурент Uklon, Bolt та Uber: в Україну заходить китайська служба таксі
  2. Не поділили таксі: у Броварах конфлікт між чоловіками закінчився стріляниною. ФОТО
  3. Броварський таксист? Розшукується втікач із місць позбавлення волі. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь