Автор – депутат Київської обласної ради Роман Сімутін

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

12 грудня на сайті Броварської міськради з’явилася новина (раджу перейти за цим посиланням http://brovary-rada.gov.ua/news/16919.html ) про урочисту передачу сучасного спеціалізованого автомобіля для Броварської екстреної допомоги, придбаного, акцентую вашу увагу, за кошти державного бюджету.

ФОТО з сайту Броварської міської ради

Я чітко пам’ятав голосування по відповідних програмах, але хвилювала думка, чому лише зараз вручають автомобіль, кошти на який були виділені рік тому. Можливо, був зрив тендерних процедур, запитав себе? Відкрив закупівлю 2017 року, де за кошти з державного бюджету було закуплено 4 автомобіля швидкої допомоги на суму 7,6 млн. грн., та 2018-го – де за кошти з обласного бюджету закупили 5 аналогічних автомобілів на суму 11,5 млн. грн.

Скачав договори на поставку і зрозумів, що порушення тендерних процедур, це лише квіточки у порівнянні з тим, на що здатні чиновники. Тож слухайте.

Відповідно до умов договору, укладеного 11.12.2017 року, перші 4 автомобіля, мали бути поставлені до 31.12.2017 року та в будь-якому разі до повного виконання договору (малюнок 1) і гроші за них заплатили 21.12.2017 (малюнок 2) запам’ятали?

Малюнок №2

А коли вручили? Вірно – 12.12.2018 року. Уявіть! Рік швидка чекала довгоочікуваного «свята вручення», а могла рік працювати і рятувати життя. Це зашквар політичного цинізму, а порушення процедури закупівлі, які виявив під час аналізу тендерів, просто невеличка чиновницька нажива, про яку навіть і писати не буду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: