«Цінуйте мене»: карантин – час для переосмислення життя: ВІДЕО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський журналіст Андрій Захарченко – людина талановита, наполеглива і сильна. Попри інвалідність І групи, молодий чоловік мужньо долає життєві негаразди, працює, утримує сім’ю, має кілька захоплень. Одне з яких – співати. Андрій має непогані вокальні дані, тож за нагоди вмикає «мінусівку», одягає навушники  і просто робить те, що приносить йому задоволення.

У час, коли в світі бушує пандемія коронавірусу, а епідемія в країні змушує і броварчан сидіти по своїх домівках, з’явилася можливість зробити те, на що, зазвичай, бракувало часу – віддати свою увагу, тепло і любов найближчим людям. Власне, про це співає Андрій цього разу, переспівуючи пісню Був ‘є «Цінуйте мене». У сім’ї Андрія все гаразд: він щасливий з дружиною та донечкою, адже цінують своє спільне щастя,  а цією піснею Андрій закликає кожного переосмислити свої цінності, цінувати життя, себе серед інших та інших у своєму житті.

«У мене нема ні Масераті, ні мульйона долярів, ні дипломата, ні заднього сидіння, тому для мене очевидні свої цінності. Я ціную те, що маю, а маю я набагато більше більшості на Масераті я маю люблячу сім’ю та вірних друзів. Я ціную себе, що не маю поганого впливу таких подразників, як влада та гроші», – каже Андрій.

Також Андрій показує приклад, як можна в ізоляції «карантинувати».

Дивіться також:

  1. Історії особливих людей, які мотивують (Відео)

  2. Як у Броварах Масницю святкували (Відео)

  3. «Поезія. Джаз і Вино»: V творча зустріч (Відео)

  4. Вижити: два шляхи – одна мета. До Всесвітнього дня боротьби проти раку (Блог)

  5. Водохреща: як це було в Броварах на озері в парку «Приозерний»

  6. «Зимовий бал» для людей поважного віку: шануймося, бо всі такими будемо (Відео)

  7. Як святкують Різдво броварці (Відео)

Фото – зі сторінки Андрія Захарченка у Фейсбуці

Поділитись

Про Автора

3 коментарі

Leave A Reply