Цього літа в Броварах капітально відремонтують 16 колонок для води. АДРЕСИ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Управління житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту оприлюднило графік виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» з капітального ремонту колонок у Броварах. Так, протягом цього літа комунальники планують відремонтувати 16 колонок. Уже в травні – три: на Воїнів-афганців, 13, Марії Лагунової, 1 та Олега Оникієнка, 8.

Як повідомив журналістам «Трибуни-Броварів» начальник ремонтно-механічної майстерні КП «Броваритепловодоенергія» Ігор Яценко, протягом травня, червня, липня і серпня заплановано відремонтувати у Броварах 16 колонок. Усі вони перебувають на прибудинкових територіях у не робочому стані.

Вул. М. Лагунової, 1

Вул. Короленка, 50

Вул. Короленка, 68

Ремонт колонок відбуватиметья за рахунок коштів міської Програми «Питна вода міста Бровари на 2019-2023 рр.», яку депутати міської ради затвердили 20 грудня 2018 р. під час чергової сесії. Програма передбачає забезпечення міста питною водою через системи централізованого водопостачання, кращу якість очистки стічних вод, раціональне використання джерел питної води. Протягом 2019 року місто планує витратити на програму із «власної кишені» 6 млн 950 тис. грн. Перелік заходів, передбачених цією сумою, можна переглянути ТУТ.

Нагадаємо, на черговій квітневій сесії депутати внесели зміни у міську Програму «Питна вода». А саме, виділили 2500,0 тис.грн на «Проектування: реконструкція насосної станції І-го підйому в с. Пухівка з магістральними водогонами до насосної станції  ІІ-го підйому в м. Бровари по вул. Металургів, 52». А «Виконання робіт  із капітального ремонту колонок по м. Бровари» (48 шт.) затвердили без зміни обсягу фінансування – 480 тис.грн. Зауважимо, вода в колонках буде технічна, тож для пиття не призначена.

Фото – Ірини Ющенко

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply