Попереднього тижня у Броварах виявили 2 випадки занедужання на відкриту, тобто заразну, форму туберкульозу. Знову сталось захворювання на сальмонельоз. А серед «крапельних» продовжують фіксувати кір, вітряну віспу, кашлюк і скарлатину. З-поміж дорослих також встановили 4 випадки пневмонії. Про це йдеться у звітах і доповідях головних медичних і лабораторних фахівців міста.

Як зазначено у звіті броварського районного відділу лабораторних досліджень, протягом минулого тижня в дитяче та доросле інфекційні відділення шпиталізували 19 пацієнтів, у тому числі 10 дітей. Загалом зареєструвати 9 випадків гастроентероколітів, серед яких троє недужих є дітьми. До того ж, в одного безробітного лабораторно встановили сальмонельоз.

На інфекції з крапельним механізмом зараження захворіли 14 осіб. У тому числі знову виявили туберкульоз – 2 заразні випадки. Хворі перебувають на стаціонарному лікуванні. Продовжують фіксувати і кір. Минулого тижня ним занедужали 7 осіб, зокрема, 5 дітей і 2 дорослих.

Знову не оминули Бровари кашлюк, скарлатина і вітряна віспа. 5-річна дитина із садочка «Ластівка» занедужала на скарлатину. Іще одна дитина, яка не залучена у виховні чи навчальні заклади – на кашлюк. А один дорослий, один вихованець ДНЗ «Барвінок» і ще одна  не залучена  дитина «спіймали» вірус вітрянки. Спалах цієї хвороби у Броварах триває до цього часу.

Як зазначив 2 липня під час оперативної наради за участі в. о. міського голови керівник первинної медицини Броварів Ігор Кравцов, протягом тижня зареєстрували 4 випадки пневмонії, усі –  в дорослих. Одному хворому довелося призначати лікування в стаціонарі.

Відповідно до звіту відділу лабораторних досліджень, останнього тижня знову зареєстрували укуси тваринами –  цього разу в 5 пацієнтів. В одному з випадків «нападником» став невідомий кіт. Враховуючи це, «потерпілому» призначили вакцинацію антирабічними щепленнями, які застосовують для профілактики сказу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: