Турнікети для QR-квитків з’являться ще на 11-ти станціях метро

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом тижня турнікети для зчитування QR-квитків запрацюють на 11-ти станціях столичного метро. Таким чином загальне число станцій, де можна буде скористатися новим видом оплати, зросте до 14-ти. Про це йдеться на офіційному порталі міської влади Києва.

«Ми продовжуємо кампанію технічного оснащення метрополітену для роботи е-квитка. Зараз вже 339 турнікетів із 361 зчитують Kyiv Smart Card. Продовжується встановлення автоматів для купівлі та поповнення карток. І вже незабаром метро стане ще доступнішим для нерегулярних пасажирів, які використовують разові поїздки, а не поповнюють картки. Протягом тижня турнікети для QR-квитків з’являться у 14 вестибюлях на 11 станціях метро», – зазначив Юрій Назаров, директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Наразі QR-квитком можна скористатися на станціях «Площа Льва Толстого», «Почайна» та «Сирець».

Нагадаємо, е-квиток буває двох видів:

  • картка для поповнення поїздок із системою знижок Kyiv Smart Card;
  • одноразовий QR-квиток, який можна придбати в касах метрополітену або автоматах самообслуговування на станціях, де встановлені спеціальні турнікети, у терміналах Ibox та 2click, в особистому кабінеті киянина, у додатках Kyiv Smart City, Приват24 та в чатботах Kyiv Pay Bot і KyivMetroBot у Telegram і Facebook.

Картку Kyiv Smart Card можна придбати:

  • у касах на станціях столичної підземки «Хрещатик», «Театральна», «Майдан Незалежності», «Акедеммістечко», «Лісова», «Арсенальна», «Теремки», «Видубичі», «Сирець» і «Почайна»;
  • у терміналах на станціях метро: «Академмістечко» (2 вестибюлі), «Видубичі», «Вокзальна», «Героїв Дніпра», «Дарниця» (у 2-х вестибюлях), «Деміївська», «Золоті ворота», «Лісова», «Майдан Незалежності», «Палац спорту», «Площа Льва Толстого», «Університет», «Хрещатик» (у 3-х вестибюлях), «Червоний хутір»;
  • у понад 300-х Т-кіосках.

Читайте також:

  1. У київському метро з 1 листопада зникнуть жетони та проїзні. Як оплачувати проїзд?
  2. Жетони київської підземки діятимуть до 2020 року. Запуск е-квитка перенесено
  3. Не вмикати гучно музику та не жебракувати − нові правила Київського метрополітену
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply