Тиждень падінь у Броварах: двоє – травмовані, одна дитина загинула, – надзвичайні новини

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом минулого тижня у Броварах сталося три падіння з висоти. 1 травня дворічний хлопчик випав із багатоповерхівки – дитина загинула. Окрім того, 4 травня з другого поверху по вулиці Аркадія Голуба випав 8-річний хлопець, а 6 травня чоловік вистрибнув з вікна. Обидва живі, але отримали травми. Про це в понеділок, 7 травня, під час оперативної наради за участі міського голови розповів представник екстреної медичної допомоги Броварів Роман Рудоквас.

Про нещасний випадок 1 травня стало відомо ще в день трагедії. Нагадаємо, по вул. Олімпійській, 10 із вікна кухні на 7 поверсі випав дворічний малюк. Медики екстреної допомоги лише констатували смерть. Попри те, що серед версій саме нещасний випадок, сусіди вказують на неблагополучність родини.

Як розповів Роман Рудоквас, 4 травня о 17:35 був отриманий виклик з вул. Аркадія Голуба. Там стався схожий на попередній випадок: із 2-го поверху випав 8-річний хлопчик. Дитина була шпиталізована із діагнозом «політравма». Окрім того, 6 травня, вночі, о 0:46 чоловік вистрибнув із вікна 2-го поверху. Він був шпиталізований. Травмований перебуває у стані середньої тяжкості.

Серед інших надзвичайних подій, за повідомленням Романа Рудокваса, сталося одне ДТП на бульв. Незалежності – наїзд на мотоцикліста. Постраждалий був шпиталізований, перебуває в стані середньої тяжкості. Також 3 травня о 16:10 було повідомлено про вогнепальне поранення – постраждав один чоловік.

За інформацією представника екстреної медичної допомоги Броварів, загалом же за тиждень до служби надійшло 201 звернення. Із них перенаправили на невідкладну медичну допомогу – 43. Служба виконала 158 викликів, з яких 141 – екстрені.

Нагадаємо, 14 квітня в мотузковому парку «Скайпарк» обірвався трос. Трасою саме «проходив» 8-річний хлопчик, який унаслідок обриву впав на землю. Після цих подій чиновники повідомили про проведення перевірки, після чого оголосили, що парк буде закритий шляхом розірвання договору в односторонньому порядку. Втім, згодом на офіційній сторінці петицій Броварської міської ради з’явилось прохання не закривати «Скайпарк». За тиждень петиція набрала майже половину від необхідного числа голосів для розгляду питання броварськими чиновниками.

Поділіться.

Залиште відповідь