У Бобрику встановили 2 випадки COVID-19. Статистика на Броварщині

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цієї суботи стало відомо про два перші випадки коронавірусної хвороби в селі Бобрик. Тоді ж, нагадаємо, повідомили і про перше встановлене зараження COVID-19 у Мокреці – у помічниці виховательки в дитячому будинку. Тим часом спалах у Зазим’ї також підтверджує остання статистика. Інформацію про нові випадки захворювань на Броварщині публікує Київська обласна державна адміністрація та Броварська міська рада.

За інформацією КОДА, число недужих на COVID-19 станом на 10:00 учора, 3 травня, в Броварах становить 25 осіб, а в Броварському районі – 31, а саме:

За даними Броварської міської ради, як посилається на броварську лікарню, станом 20:00 учорашнього дня в районі діагностували 41 випадок COVID-19. 21 особа (6 з міста, 15 з району) шпиталізована до ББКЛ та медичних закладів Києва. 38 осіб (13 з міста, 25 з району) перебувають на самоізоляції.

Померли 2 – 94-річний чоловік із району та 86-літня жінка з Броварів, обидва – від ускладнень COVID-19. Нагадаємо, днями стало відомо про спалах коронавірусу в пансіонаті для людей літнього віку «Любов» у Зазим’ї. Від ускладнень тоді помер 95-річний киянин.

Зазначимо, за інформацією КОДА, в гуртожитку «Любов» узяли 30 зразків для ПЛРтестів, серед яких у 17 осіб установили позитивний результат. На стаціонарі лікується 2 людини, решта – на самоізоляції.

Окрім того, за даними КОДА, недугу подолали 1 требухівець і 4 броварці. А за інформацією БМР, повністю одужали 5 жителів міста – 4 жінки та 1 чоловік. Щоправда ще 28 квітня керівник первинної медицини Броварів Ігор Кравцов повідомив про одужання 1 жінки і 4 чоловіків.

Фото – Національний інститут алергії та інфекційних захворювань США

Читайте також:

  1. Українцям допоможуть на дітей: коли, кому і скільки
  2. Всеукраїнська школа онлайн тепер доступна і для 1–4 класів
  3. 16 хворих COVID-19 на Броварщині – медпрацівники
Поділіться.

Залиште відповідь