У Броварах активізуються автомобільні крадії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Останнім часом у місті стається все більше крадіжок з припаркованих авто. Місцеві мешканці скаржаться у соціальних мережах на випадки зламу дверцят машин та гаражів, крадіжки усього, що є в автівках.

1 листопада на вул. Грушевського було помічено автомобіль із розбитим склом. Очевидно, зловмисники намагалися витягти сумку або телефон, який випадково лишився на сидінні.

Днями на Торгмаші злочинці зламали замки в гаражі та поцупили кілька комплектів шин, а також відкрили дверцята машини і витягли все, що могли.

Біля магазину «Новус» із машини витягли ноутбук. Крадія було зафіксовано на камеру. Однак правоохоронці не поспішають шукати злочинця, у більшості випадків вони навіть не приймають заяви від потерпілих, скаржаться користувачі соцмереж.

Нещодавно депутати міської ради та громадські активісти зустрічалися з начальником Броварського відділу поліції Олегом Янчинським. Мова йшла, у тому числі, і про крадіжки, кількість яких зростає. Зрозуміло, що в поліції недокомплект кадрів, невеличкі зарплати, бракує гуртожитків. Але хто, як не вони, повинні захищати місцевих мешканців і не залишати їх сам на сам з такими «асоціальними» особами? Поки поліція лише закликає громадян не залишати свої авто без нагляду…

Поділіться.

Залиште відповідь