У Броварах безкоштовно стерилізують безпритульних собак

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Управління житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту (УБЖКГІТ) уклало договір на відлов та стерилізацію безпритульних собак. Відтак мешканці міста можуть звертатися в «Контакт-центр» та повідомляти про місця скупчення безпритульних тварин, які підрядна організація відловлюватиме та стерилізуватиме. 

Як зазначено на сайті «Дозорро», 5 листопада УБЖКГІТ провело відкриті торги із закупівлі ветеринарних послуг. Зокрема, з вилову та транспортування тварин для їх стерилізації, проведення стерилізації та післяопераційного утримання, вакцинації від сказу та ідентифікації тварин. Також у переліку необхідних послуг є придбання пального, транквілізаторів, дезінфікуючих та інших лікарських препаратів.

Для цих ветеринарних послуг із бюджету міста виділено 200 тис.грн.

У відкритих торгах взяло участь два претенденти: комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» та ФОП «Сайко Лілія Юріївна». Перемогу отримала ветлікарня, яка запропонувала надати всі послуги за меншою ціною – 199 853,28 грн. Договір із КП укладено 25 листопада.

безпритульні тварини

Згідно з умовами договору, до 31 грудня 2020 р. підрядник зобов’язався відловити, транспортувати, вакцинувати від сказу, простерилізувати, утримувати після операції необхідний час, прокліпсувати та повернути на місце, де і здійснено відлов, 110 безпритульних тварин.

Для того, щоб підрядник зміг відловити безпритульних тварин, він має знати місця їх постійної дислокації. В управлінні звертаються до всіх містян про допомогу: якщо Ви знаєте місця, де постійно живуть безпритульні дорослі тварини, варто зателефонувати в «Контакт-центр» за номером (04594) 4-61-11 та повідомити. Цю інформацію спеціалісти «Контакт-центру» передадуть безпосередньо замовникам послуг – управлінню БЖКГІТ, які, своєю чергою, повідомлять підрядника.

Як повідомили в управлінні будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту, на сьогодні підряднику вдалося відловити та простерилізувати всього 10 тварин, на завтра за «наведенням» заплановано відловити ще 7.

Як зазначають в управлінні, вони тісно співпрацюють із волонтерами, які не лише вказують місця дислокації безпритульних тварин, а і самі їх транспортують у лікарню.

Тендер із надання ветеринарних послуг в УБЖКГІТ проводили вперше. І відбувся він в останній місяць року. Тож у січні 2021 року спеціалісти управління планують його знову оголосити.

Нагадаємо, системно проблемою безпритульних тварин у місті займаються лише волонтери. Вони  стерилізують, вакцинують, лікують тварин, а також влаштовують їх у сім’ї. І це роблять переважно за власні кошти.

Зазначимо, що згідно з «Програмою регулювання численності безпритульних тварин на 2020-2024 роки», у 2020 р. мали спроєктувати притулок для тварин (500 тис.грн) та створити соціальний центр стерилізації та вакцинації (393,7 тис.грн). Як повідомила спеціалістка управління Яна Ліпська, виконати обида заходи поки що не вдалося. Однак розглядають пропозиції від проєктувальників і вже до кінця року оголосять тендер на проєктування притулку. Земельну ділянку для притулку міськрада виділила ще раніше – на вул. О. Онікієнка в районі міського кладовища.

Згідно з вище вказаною Програмою, на 2021 рік на будівництво притулку заплановано  9000,0 тис.грн.

 

Читайте також

  1. Безпритульні собаки у Броварах: знищити не можна врятувати

  2. Із броварської  Промзони – на ПМЖ до Швейцарії: зворушливі історії порятунку собак

  3. Стерилізація та вакцинація безпритульних тварин припиняється. Волонтерам потрібна допомога

  4. Проєкт притулку для тварин і соццентр стерилізації та вакцинації, – плани міста на 2020 рік

  5. Притулку для тварин у Броварах бути: депутати підтримали виділення земельної ділянки під його будівництво

Поділіться.

Залиште відповідь