У Броварах будуватимуть нове кладовище. Правда чи фейк?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах не будуватимуть нове кладовище. Під час останньої сесії Броварської міської ради, 26 листопада, такого рішення не ухвалювали. Чиновники та депутати лише вирішили поділити ділянку під старим кладовищем, що за залізницею. Причина – віддати вільні землі для будівництва комунальних теплиць, указують можновладці. Однак окремі інтернетресурси потрактували це рішення як створення нового цвинтаря в Броварах.

1 грудня на сайті «КиевVласть» з’явилася новина про нібито створення ще одного кладовища в Броварах. Під цвинтар, за інформацією видання, виділили понад 21 га. Інформацію про це згодом поширили й інші інтернетресурси. Першоджерелом указують рішення № 2038-87-07 Броварської міської ради, ухвалене під час 87-ої позачергової сесії 26 листопада.

Читайте також: Оголошено інвестиційний конкурс на комплексну забудову території колишніх комунальних теплиць

У зазначеному рішенні про кладовище йдеться лише в п. 9.5. Із тексту документа слідує, що, насправді, депутати дали згоду Броварській ритуальній службі на поділ земельної ділянки розміром 21,6772 га. Відповідно до зазначеного кадастрового номера 3210600000:01:058:0031, це – землі чинного нині старого кладовища за залізницею.

На кадастровій карті можна помітити, що частина цієї ділянки не входить до території кладовища. Ідеться про землю неподалік від влаштованого раніше листівника для утилізації опалого листя і території Броварського радіопередавального центру. Зі слів директора Броварської ритуальної служби Олександра Мурги, саме цю ділянку відокремлять від цвинтаря.

старе кладовище

Як виглядає нинішня ділянка старого цвинтаря

Як розповіли в керівництві кількох міських відомств і комунальних підприємств, на зазначеній ділянці будуватимуть теплиці. Зі слів очільниці управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Світлани Решетової, ідеться про заплановане будівництво теплиць у межах інвестиційного договору, конкурс на який проводили ще торік.

Теплиці біля цвинтаря мають збудувати замість теплиць на вул. Симона Петлюри, 28. Нагадаємо, ТОВ «Каган і Ко» на місці зруйнованих теплиць планує збудувати житловий квартал. Однак, згідно з інвестиційними зобов’язаннями, товариство спочатку має завершити довгобуд на вул. Симона Петлюри, 21-Б, а також новий тепличний комплекс.

Про плани забудовника станом на липень 2020 року

Раніше такі зобов’язання на себе брала будівельна компанія «Атлант», афілійована з олігархом Віктором Поліщуком. Однак згодом «Каган і Ко» взялося виконувати одноосібно.

Як розповіла Світлана Решетова, терміни початку і закінчення робіт над теплицями наразі не прогнозують, усе залежить від дій інвестора. Водночас станом на зараз про будівельні роботи навіть не йдеться, наразі вирішують, як проводити комунікації до майбутніх теплиць.

Зазначимо, 20 листопада в Броварській міській раді повідомили, що будинок на вул. Симона Петлюри, 21-Б уже за 2 – 3 тижні передадуть місту.

За інформацією директора КП «Бровари-Благоустрій» Олександра Галицького, теплиці на вул. Симона Петлюри, 28 уже зруйновані, тож комунальники потребують нового тепличного комплексу. Зі слів керівника, саме КП «Бровари-Благоустрій» їх експлуатуватиме. Теплиці потрібні, головно, для вирощування квітів та для інших потреб міста.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Про дерева в Броварах: де, які, скільки та переїзд зеленого господарства
  2. На Броварщині ліквідують безгосподарні сміттєзвалища. ПЕРЕЛІК
  3. Для нової дороги в Броварах зріжуть 75 дерев. ФОТО і КАРТА
Поділіться.

Залиште відповідь