У Броварах будуватимуть новий водопровід: чому депутати поки що утримуються підтримувати проект

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вулиці Олега Оникієнка хочуть будувати напірну каналізацію та водопровід. Таке питання розглядалося на останній земельній комісії.

Відділ капітального будівництва подав проект — Проектування та будівництво напірної каналізації та водопроводу у м. Бровари по вул. Онікієнка Олега. Мета проекту: побудувати напірну каналізацію та водопровідну мережу для каналізування та забезпечення питною водою мікрорайону.

Обсяг фінансування, що його запланував відділ капітального будівництва — 2,69 млн. грн., і вже на 2016 рік проект передбачає 2,5 млн. грн.

Місія нібито благородна, якщо зважати на те, що у тому мікрорайоні отримали земельні ділянки бійці АТО (точніше, передали свої наділи у власність забудовнику, який будуватиме багатоквартирні будинки і бійці АТО отримають там житло). Власне, на тому й робився акцент, що водопровідну мережу зроблять у тому районі, де матимуть земельні наділи учасники бойових дій на Сході.

Однак, у питанні виявилося не все так просто, як може здатися на перший погляд. Так, депутат Андрій Василенко перепитав — це не там, де будуються круті будинки? На що його почали запевняти, що проведення водної мережі буде не для всього мікрорайону.

Далі депутат Леонід Черепейнік зауважив — чому вже багато років не вирішують питання з каналізацією у Старому місті, де вулиці «тонуть», натомість швидко вирішується питання водопроводу на вулиці Оникієнка.

А ще один депутат, Володимир Опалько, зазначив, що справжніх обговорень проектів у Броварах немає і все вирішується в ручному режимі, певним колом людей.

Можна було б закинути депутатам, що нібито вони не хочуть підтримати бійців АТО, якби не одне «але». На неофіційному рівні прозвучала інформація, що у тому районі є будиночок одного із приватних бізнесменів і що проект такий задуманий, щоб «підключити» його до водної мережі. Тож, депутати, знаючи бізнесмена не з чуток, не хочуть, щоб АТОшниками прикривалися меркантильні приватні інтереси.

Під час засідання депутати навіть назвали прізвище ймовірного бізнесмена, про якого йде мова. Як розповів виданню «Трибуна-Бровари» депутат Леонід Черепейнік (на уточнююче запитання кореспондента, оскільки під час засідання було сказано нерозбірливо), на комісії депутати назвали прізвище колишнього депутата Броварської міської ради — Авксентія Граната — і навіть напряму задали йому запитання — чи це не заради нього готується проект? На що Авксентій Васильович з усмішкою відповів, що ні.

У підсумку ці троє депутатів — Василенко, Черепейнік та Опалько — утрималися, тож, комісія фактично рекомендувала сесії не підтримувати проект.

Звичайно, останнє слово буде за депутатами на сесії міської ради, яка відбудеться 4 серпня.

Поділіться.

Коментарі закриті.