У Броварах горіла пилорама, а не склади з пальним (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

5 червня станом на 18.30 пожежу на складах в районі Торгмаш біля перехрестя Окружної дороги та дороги на Требухів практично загасили. Про це «Трибуні-Бровари» розповів начальник відділу Броварської міської ради з питань надзвичайних ситуацій у місті Петро Приказчик.

За його словами, вогонь спалахнув на складах біля Окружної дороги. «Загорілася пилорама та кілька ангарів. Із сухими дошками та іграшками. Самі ангари металеві, тому з даху водою заливати було неможливо, а всередині були заповнені матеріалами вщент. Як одна із версій — коротке замикання, але точну інформацію можна буде отримати по завершенню слідства. У соціальних мережах ширилася інформація, що горіли склади з пальним. Це не відповідає дійсності. Вогонь розповсюджувався швидко, оскільки горіли сухі дерев’яні матеріали і була вітряна погода», — розповів Приказчик.

Раніше повідомлялося, що на місці ліквідації пожежі працювало 10 одиниць техніки ДСНС, долучалися також пожежні машини з Борисполя та Києва. Один ангар згорів вщент, пожежу біля другого вдалося локалізувати.

Наразі, як повідомляють очевидці, територія дуже задимлена, але без смороду. Гасінню пожежі заважає велике задимлення та те, що в середині ангару — пиломатеріали, які швидко займаються.

На ліквідації пожежі працює багато спектехніки. Оскільки повністю ліквідувати пожежу поки не вдається, спецтранспорт їздить на дозаправку водою.

Поділитись

Leave A Reply