У Броварах може з’явитися вільний простір для думок і натхнення. Питання — за приміщенням

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відповідне рішення сьогодні, 27 лютого, було підтримане під час засідання виконавчого комітету міста.

24 листопада місцевий активіст Олександр Плахов зареєстрував петицію про створення у Броварах вільного простору/освітнього хабу/антикафе для волонтерських/освітніх/просвітницьких/молодіжних/дитячих проектів. Необхідну кількість голосів для розгляду виконавчим комітетом пропозиція набрала вже за кілька днів. Петицію підтримали 286 містян_ок.

Минулої суботи під час четвертої конференції L.E.D. Bro Олександр Плахов поділився з присутніми радісною новиною — його пропозицію розглядатимуть на засіданні виконавчого комітету міськради. Сьогодні підтримати активіста прийшли співзасновник BroBots – Brovary IT Hub Пилип Духлій, засновниця фестивалю “БравоKids” Ольга Кунцевська, активіст Роман Улітько та депутат міськради Олег Берестовий.

Як Олександр Плахов зазначив під час конференції L.E.D. Bro, майбутній вільний простір може стати місцем, де броварці та мешканці району зможуть ділитися світлом власних ідей. Приміщення планують використовувати для коворкінгу, проведення конференцій, літературних читань, фотовиставок, інтелектуальних ігор та безлічі інших заходів для активних містян. Окрім цього, охочі зможуть прийти туди і для того, аби просто насолодитися атмосферою, почитати, повчитися тощо.

Сьогодні під час розгляду петиції виконавчим комітетом найпершим постало питання приміщення. Ініціатор відповів, що найбільш придатним варіантом наразі є районна чи міська бібліотека. За його словами, із керівниками закладів уже велися перемовини, і вони підтримують таку ідею. “Бібліотека лишиться бібліотекою, ми лише модернізуємо приміщення так, аби усі броварці мали доступ до нього, займалися там коворкінгом, соціальними проектами”, — зазначив Олександр Плахов.Рішенням виконавчого комітету петицію про створення вільного простору у Броварах було підтримано. Тепер справа за пошуком приміщення. Цим Олександр Плахов займатиметься разом із представника_цями управлінням комунальної власності. Як зазначила начальниця управління Тетяна Данюк, можливість реалізувати проект на базі районної чи міської бібліотеки є, але для цього необхідно скликати керівників закладів на нараду й обговорювати ідею з ними.

Після затвердження питання виконкомом Олександр Плахов написав в одній із соцмереж: “Це тільки початок, і я сподіваюсь, що ми зробимо це! Дякую вам за підтримку! Йдемо далі!”.

 

 

Поділіться.

Залиште відповідь