У Броварах можуть заборонити проведення ярмарків

Pinterest LinkedIn Tumblr +

31 жовтня у Броварській міській раді відбулася оперативна нарада виконавчих органів влади. На засіданні були розглянуті актуальні для міста проблеми.

Доповідь екстреної медичної допомоги. Збільшилася кількість дорожньо-транспортних пригод. За тиждень зафіксовано 10 випадків. Усі постраждалі доставлені в центральну районну лікарню.

Минулого тижня на світ з’явилося 35 новонароджених.

Продовжуються щеплення у дитячих садочках. Щеплення роблять не лише дітям, а й співробітникам. Отримано вакцину від гепатиту, якою можна прищеплювати дітей від 7 років.

Доповідь управління освіти і науки Броварської міської ради. У жовтні відбулося третє засідання робочої групи з підвищення ефективності надання послуг у сфері освіти у м. Миколаєві.

Проводилося соціологічне дослідження на замовлення Асоціації міст України у рамках проекту «Партисипативна демократія і обґрунтовані рішення на місцевому рівні України». Мета — дослідити ефективність місцевого самоврядування через співставлення громадської думки та експертних думок про якість освіти в місті.

У проекті брали участь 10 міст. Бровари, за ствердженням керівництва управління освіти, перебувають на досить високому рівні, а батьки оцінили підготовку дітей у навчальних закладах, а в дошкільних закладах — доступність та електронну чергу.

У планах зробити аналогічний проект і висвітлити його у грудні, на четвертому засіданні.

28 жовтня відбувся форум позашкільників у Президії Національної академії педагогічних наук України.

2 листопада о 10.00 планується колегія управління освіти.

Доповідь відділу економіки Броварської міської ради. Минулого тижня був проведений ярмарок, продавалися лише товари продовольчої групи. Ціни на ярмарку були нижчими, ніж на ринках.

Міський голова Ігор Сапожко зазначив, що цінова політика від товаровиробників вища, ніж ціна на ринках і наполіг, що ярмарки не варто проводити, оскільки товаровиробники ставлять ціни, як у торгових мережах.

Доповідь служби у справах дітей та сім`ї Броварської міської ради. У таборі «Чайка» в Богуславському районі проводився захід «Родинне коло» для дітей загиблих учасників. АТО. Від Броварів брала участь одна родина. До Нового року плануються ще заходи.

У п’ятницю 28 жовтня спільно з поліцією було проведено рейд і розвезені листи з попередженням про заборону продажу дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів 28 суб’єктам торгівлі. Відмовилися приймати листи магазини АТБ і «Фора» на вулиці Грушевського. Попередження будуть направлені у їхні центральні офіси.

Житлово-комунальне господарство. Ще 17 листопада під час розширеної оперативної наради було дане доручення ЖЕКу №1 перенести сміттєві баки, розташовані біля дитмайданчику по бульвару Незалежності, 16в. Керівництво ЖЕК №1 зазначило, що перенесенню баків та вивезенню сміття заважає гараж, який там знаходиться. Дане розпорядження керівництву спецвідділу з контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном звільнити місце для облаштування майданчика для сміття, а саме — демонтувати гараж.

Доповідь відділу молоді та спорту. Спільно з управлінням освіти і військовим комісаром з 1 по 10 число проводяться змагання з кульової стрільби з пневматичної рушниці серед одинадцятикласників. 11 листопада  — фінал змагань.

З 2 по 6 листопада в легкоатлетичному манежі пройдуть змагання з таїландського боксу.

У четвер 3 листопада о 16.00 в шаховому клубі планується чергове засідання робочої групи по написанню програми розвитку фізичної культури і спорту. Зокрема, директор Школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ) повідомив, що розробляється проект реконструкції легкоатлетичного манежу стадіону «Спартак».

Доповідь Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Триває підготовка до фестивалю для дітей-інвалідів, що буде в грудні. Зараз закуповуються подарунки.

У місті 644 дитини-інваліда. Подарунки будуть розбиті за категоріями та за бажаннями дітей. Також іде підготовка до засідання комісії з захисту прав дитини, готується закупівля подарунків для дітей на Новорічні і різдвяні свята.

Поділіться.

Залиште відповідь