У Броварах на вул. М. Лагунової та Короленка розпочали знесення незаконно встановлених гаражів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Із початку цього тижня спеціалісти управління інспекції та контролю розпочали прибирання самовільно встановлених гаражів у районі вул. Лагунової, 11-13. Повідомлення про це оприлюднено на офіційній сторінці Броварської міськради у Фейсбуці.

Як зазначено в повідомленні, загалом там мають прибрати близько 70 незаконних гаражів. Частина споруд входить до гаражного кооперативу «Лагунова 15» – вони мають перевезти гаражі на нове місце, яке їм виділило місто в оренду на вул. Залізнична, 5-5-А, до 1 вересня.

Однак частина гаражів на вул. М. Лагунової не входять до кооперативу, і власники споруд відмовилися зносити свої гаражі добровільно, тож спеціалісти управління інспекції та контролю і взялися за їхній демонтаж.

Також сьогодні демонтовано перший із 30-ти самовільно встановлених гаражів за адресою вул.Короленка, 52. Власників та користувачів попередили про необхідність знесення завчасно, повідомляють у міській раді.

«Після закінчення демонтажу незаконних гаражів, комунальні служби почнуть впорядковувати територію та облаштовувати благоустрій задля комфорту мешканців нашого міста», – вказано в повідомленні.

гаражі
гаражі
гаражі
Фото – зі сторінки Броварської міськради у Фейсбуці
Читайте також: 
Поділіться.

Залиште відповідь