У Броварах перевірять на COVID-19 усіх працівників садочків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міський голова Ігор Сапожко розпорядився обстежити за допомогою тестів ПЛР усіх співробітників дошкільних закладів освіти. У першу чергу, починаючи відсьогодні, перевірять персонал садочка «Калинка», де днями стався спалах COVID-19. Про це «Трибуні» розповів Ігор Кравцов, керівник первинної ланки медицини Броварів.

Нагадаємо, як повідомив під час вихідних Ігор Сапожко, після суботнього обстеження виявили 9 інфікованих дітей і ще трьох працівників закладу «Калинка». За інформацією джерела «Трибуни» в освітній галузі Броварів, загалом цього дня перевірили 15 працівників і 25 дітей.

Ігор Кравцов розповів, що в цілому в «Калинці» мають перевірити ще 42 працівники, цю роботу починають сьогодні. Однак, за день не завершать, адже не встигнуть. Відбирання мазків здійснюватимуть у місцях обсервації – у помешканнях працівників. Планують здійснити це за два дні.

Лише потім почнуть відбирати зразки для ПЛРтестувань у працівників інших садочків. На скільки часу розтягнеться ця робота, наразі в «первинці» не прогнозують. Зі слів Ігоря Кравцова, спільно з міськими управлінням освіти та науки і відділом охорони здоров’я складатимуть відповідні графіки.

Очільник первинної ланки медицини зазначив, що дослідження мазків на ПЛР відбуватиметься і в Броварській багатопрофільній лікарні, в обласній лабораторії.

Це підтвердив «Трибуні» також керівник лікарні Валентин Багнюк. Він, зокрема, зауважив: медзаклад може обробити до 40 тестів за добу – за умови цілодобової роботи. Водночас директор ББКЛ звернув увагу, що наявними в лікарні тестами не мають права робити планові перевірки.

Читайте також:

  1. Садок «Калинка» закривають: у виховательки виявили COVID-19 (оновлено)
  2. Усі садочки Броварів не закривають. У «Калинці» COVID-19 заражені 12 людей
  3. Відкривають ресторани і кафе: в Україні дозволили чергове послаблення карантину
  4. Перелік і дати послаблень карантину в Броварах: готелі та кінотеатри, цвинтарі й освіта
Поділитись

Leave A Reply