У Броварах пройшла акція проти знищення дерев

Pinterest LinkedIn Tumblr +

5 березня у Броварах біля ТРЦ «Термінал» відбулася акція проти будівництва транспортного комплексу на місці вирізаних насаджень, якраз під вікнами квартир. В акції брали участь близько 70 небайдужих громадян.

Учасники пройшлися кілька разів пішохідним переходом, вимагаючи — якщо влада і надалі закриватиме очі на проблему, подібні заходи проходитимуть і надалі, але в набагато більших масштабах.

3

 

Під час акції було наголошено на тому, що проблема знищення зелених насаджень та незаконного будівництва стала в Броварах є однією з нагальних, а зважаючи на погіршення екологічної ситуації, громадяни не збираються миритися з цими фактами.

Прикметно, що до активістів долучилися представники «Батьківщини», «Демократичного Альянсу» та «Солідарності».

2

Нагадаємо, що мешканці міста вимагають повернення землі в загальне користування та відновлення насаджень вздовж вулиці Київської, там, де вони були вирізані, і відповідний запит за підписами жителів прилеглих будинків вже направлено меру Броварів Ігорю Сапожку. Також, як розповіли учасники акції, готуються скарги до прокуратури та суду — громадяни вимагають захисту їхніх прав та притягнення винних посадових осіб до відповідальності.

Фото — “Відеопрозорість”.

Поділіться.

Коментарі закриті.