Трибуна – Бровари

У Броварах розпочався фестиваль благодійного фонду «Інна»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні у Броварах розпочався конкурс дитячої та юнацької творчості від благодійного фонду «Інна». Через карантинні обмеження він відбувається в онлайнрежимі. Про це повідомляють організатори.

Всі охочі можуть стежити за ходом конкурсу на нашому телеканалі Благо ТВ і на сторінці Фонду в мережі Facebook, вказано в повідомленні фонду.

«Ну, ось і позаду підготовчі роботи, клопоти і хвилювання! Понад 1 500 учасників (рекорд нашого фестивалю!) з України, Китаю, Польщі, Білорусі та Естонії (ще один рекорд по представництву країн світу!) чекають початок роботи міжнародного журі! Члени журі з України, Туреччини, Білорусі, Греції вже отримали відомості і оціночні листи для перегляду і оцінки конкурсантів! Фестиваль підтримують творчі партнери з Фонтене-су-Буа (Франція), які надіслали відеозвернення до учасників фестивалю! Вже виготовлені призи для учасників фестивалю – медалі, кубки. Все готово для проведення головного благодійного форуму Броварщини – V Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna-Brovary» – зазначають у фонді «Інна».

Про те, як готувалися до фестивалю творчі колективи Броварів та інших міст різних країн можна подивитися на телесторінці сайту фонду.

Читайте також

  1. БФ допомоги онкохворим «Інна» у боротьбі проти раку молочної залози. ВІДЕО
  2. Рекордна кількість учасників та значна сума допомоги: підсумки Міжнародного благодійного фестивалю «Інна-Бровари»
  3. Броварський благодійний фонд «Інна» став призером конкурсу «Благодійна Україна-2018»
Поділіться.

Залиште відповідь