У Броварах відкрилася виставка унікальних картин у форматі 3 D

Pinterest LinkedIn Tumblr +

6 квітня у Броварах у місцевому краєзнавчому музеї відкрилася виставка незвичних картин дизайнера та художника Яни Козійчук (Якубовської) «Сучасний погляд на барельєф».

Неординарність картин полягає в тому, що вони зроблені за допомогою барельєфу, тобто, мають об’ємну форму, в тристоронньому вимірі (3 D). Картини мають зовні не лише ефект об’ємності, але за рахунок техніки майстра відбиваються при різному освітленні різними кольорами.

vistavka_01

vistavka_02

Виставка об’ємних 3 D робіт, які представлені на картинах, є першою в Україні. До цього часу об’ємні роботи виконувалися переважно на стінах. Художниця ж Яна Якубовська перенесла такий вид мистецтва на картини.

До цього часу пані Яна вже брала участь у багатьох спільних з іншими митцями виставками. Цього разу її персональна виставка картин — стала для художниці першою.

vistavka_03

vistavka_05

Яна Якубовська — наш земляк, народилася в селі Красилівка Броварського району, закінчила Броварську міську дитячу школу мистецтв, потім архітектурний коледж з червоним дипломом за спеціальністю архітектор. Працювала з багатьма техніками живопису — акварель, масло. Згодом дійшла до такої техніки як барельєф, що на сьогодні, за словами художниці, є унікальною. «Це щось нове, креативне і за допомогою об’єму, накладання мазків та техніки такі картини відрізняються від інших робіт», — стверджує пані Якубовська.

Працює Яна Якубовська в стилі об’ємних робіт вже п’ятий рік. Були проби, невдачі. І вже зараз зібралася колекція. Чимало робіт художниці є в колекціях шанувальників її творчості.

За словами художниці, на створення однієї картини йде до десяти днів, за умови, що вже є готовий матеріал, підрамник. «Все залежить від складності, оскільки кожна робота є індивідуальною. До того ж повторити картину повністю неможливо. Сюжет — так, а в деталях — обов’язково буде різниця і неповторність», — говорить майстер.

Під час презентації виставки пані Якубовська розповіла, що багато хто із її друзів та колег не змогли прибути на відкриття, зокрема, народний художник України Валерій Франчук, який захворів. Водночас багато друзів та шанувальників вітали телефоном, а також приїхали особисто на відкриття виставки.

Під час презентації долучилася і начальник відділу культури Броварської міської ради Наталя Багмут, яка спочатку запросила художницю презентувати виставку своїх робіт на день міста Бровари, а потім запропонувала показати свої роботи і на День Незалежності України.

vistavka_16

vistavka_19

Триватиме подія у Броварському краєзнавчому музеї до 9 травня.

vistavka_23

Поділіться.

Коментарі закриті.