У Броварах з Великодня починає діяти громадський «автомобільний патруль»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У четвер 28 квітня відбулася розширена нарада за участю міського голови Ігоря Сапожка, керуючого справами виконкому Костянтина Кузнєцова, депутатів Броварської міської ради, керівника поліції Олега Янчинського, представників громадських формувань, бійців АТО та активістів. Однією з головних тем засідання стало вироблення системи забезпечення охорони громадського порядку та фінансування програми, що буде цю систему забезпечувати.

За підсумками засідання визначено, що депутати регламентної комісії складуть звернення до міського голови Ігоря Сапожка про створення робочої групи, яка підготує проект фінансування «автомобільного патрулювання» міста, яке складатиметься на базі охоронної фірми ТОВ «Комкон». Попередньо — фінансування може скласти близько 160 тис. грн на місяць.

За попередніми пропозиціями до робочої групи можуть увійти:

— депутати: Юрій Скотніков, Сергій Батюк, Микола Зінченко, Володимир Опалько, Володимир Оксютенко, Вадим Мутило;

— представники громадських формувань «Руєвит», «Правопорядок» та «Комкону»;

— представники поліції, прокуратури та виконкому;

 

Стенограма:

скотніков0.50 — 7.25. Виступ депутата міськради Юрія Скотнікова («Самопоміч»), лідера Громадського формування «Правопорядок» та члена комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики.

Висловив переконання про те, що система «Безпечне місто» необхідна, але для вивчення цього питання потрібно створити робочу групу.

Звернув увагу необхідність виробити систему стимулювання молодих кадрів в поліції, а також запропонував напрацювати соціальну програму «Шериф», в якій буде висока увага приділятися дільничним інспекторам.

Запропонував розробити програму, за якої молодим кадрам поліції буде видаватися житло — гуртожиток або службове житло, наприклад, на 10 років, з правом подальшої приватизації.

Зазначив, що з десятка громадських формувань реально у місті працює лише два, при цьому на одному ентузіазмі виконувати свої функції складно.

 

зінченко7.30 — 11.35. Виступ депутата міськради Миколи Зінченка (УКРОП).

Розповів, що нещодавнім побиттям машин у Броварах займається невелика група людей, яка здає викрадені з автівок речі у ломбард. Звертаючись до депутатів та представників поліції, попросив звернути увагу на графік роботи ломбардів та пообіцяв винести на сесію міської ради питання заборони роботу ломбардів у нічний час.

Звернув увагу на тенденцію, за якої злодіїв, пійманих кілька разів, навіть на гарячому, відпускають.

Виступив з пропозицією заслухати представників охоронних структур міста — «Альфа-Безпека», «Галід» та «Комкон», які мають ідеї щодо поліпшення забезпечення громадського порядку у місті.

 

попелюха11.37 — 22.40. Інформація керівника Броварського осередку ТОВ «Комкон Груп» Олександра Попелюхи:

— по місту та району працює 12 автомобілів — 6 у місті, 6 по району;

— є форма, кадри, зброя, обладнання зв’язку;

— витрати на обслуговування одного автомобіля, на заправлення пальним та на гуму — 20 тис. грн один автомобіль;

— можуть виділяти 8 автомобілів для міста, укомплектованих охоронцями, що обходитиметься міському бюджету в 160 тис. грн на місяць;

— у кожній машині буде два охоронця і один представник правоохоронних органів;

— маршрути патрулювання та його контроль здійснюватиме броварський відділ поліції;

 

оксютенко22.42 — 25. 19. Репліка депутата Броварської міськради Володимира Оксютенка, голови фракції «Єдність», голови ГФ «Добровільна народна дружина» та голови комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики.

Підтримав пропозиції керівника ТОВ «Комкон Груп» і висловився, що автопарк охоронної фірми почне рухатися в інтересах міста.

 

 

25.19 — 26.15. Продовження виступу керівника «Комкону» Олександра Попелюхи.

Попросив депутатів сформулювати точні завдання та функції, які мають бути покладені на його охоронну фірму, при цьому зазначивши, що на період патрулювання його працівники підпорядковуватимуться Броварському осередку поліції.

 

26.15 — 28.25. Репліка депутата Юрія Скотнікова.

Висловив переконання, що при «автомобільному» патрулюванні «Комкону» патрулювання громадськими формуваннями «Руєвит» та «Правопорядок» треба залишати.

 

28.25 29.50. Репліка депутата Миколи Зінченка.

Запитав — Коли охоронна фірма «Комкон» (за позитивного вирішення питання з фінансуванням) готова приступити до своїх обов’язків, Олександр Попелюха сказав, що вже на свято Великодня його працівники будуть патрулювати по місту.

Запропонував патрулювання «Комкону» на свято Пасхи вважати тестовим режимом — яке буде патрулювання у місті.

 

батюк29.50 — 31.13. Репліка депутата Броварської міської ради Сергія Батюка («Солідарність»), члена комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики.

Висловив переконання, що правоохоронна система у Броварах практично самоусунулася від виконання своїх обов’язків.

 

 

янчинський31.13 до завершення. Виступ начальника Броварської поліції Олега Янчинського.

Навів порівняльну статистику злочинів за перші три місяці 2015 та 2016 років.

Відповів на зауваження, репліки та звинувачення депутатів.

Навів цифри — відсоток задіяних членів громадських формувань, які де-факто здійснюють патрулювання у місті від загальної кількості членів організації.

Висловив переконання, що під час наради, окрім пропозиції «Комкону», не побачив реальних дій для забезпечення громадського порядку.

Звернув увагу на важливість піших патрулів та висловив готовність розробити схему маршрутів для піших патрулів.

Підтримав ідею про те, що потрібно виробити схему стимулювання для молодих кадрів поліції житлом.

Відповів на запитання депутатів та зауважив, що будь-які звинувачення щодо недобросовісного виконання поліцейськими своїх обов’язків, бажано підкріплювати конкретними фактами.

Поділіться.

Коментарі закриті.