У Броварах зафіксували другу смерть від COVID-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Позавчора, 20 травня, у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні від набряку легень і серцево-судинної недостатності померла 78-річна бабуся. Раніше в неї відібрали проби на COVID-19, тестування методом ПЛР підтвердило зараження. Про це «Трибуні» розповів Валентин Багнюк, керівник ББКЛ.

Як зазначив директор лікарні, бабусю привезла «швидка» 20 травня – на приймальне відділення інфекційного блоку. Вона перебувала в стані агонії. Попри реанімаційні заходи, вже через 10 – 15 хв після прибуття жінка померла. У хворої встановили набряк легень і серцево-судинну недостатність.

Валентин Багнюк розповів, що пацієнтка була контактною із недужим на коронавірус сином. 15 травня у неї відібрали проби для проведення лабораторного аналізу. На цей час уже відомі результати – жінка справді заразилася COVID-19.

Зі слів очільника ББКЛ, відповідно до законодавства, офіційно жінка потрапила до статистики смертності від коронавірусу. Водночас, на думку Валентина Багнюка, із дуже високою ймовірністю справжньою причиною смерті жінки є супутні захворювання, а не ускладнення від COVID-19.

Директор Броварської багатопрофільної лікарні також зазначив «Трибуні», що коронавірус із украй високою ймовірністю «не причетний» і до всіх смертей у пансіонаті «Любов» у Зазим’ї.

Нагадаємо, як учора зазначила керівниця первинної медицини Броварського району Ірина Дементьєва, у будинку престарілих «Любов» загалом від ускладнень коронавірусу офіційно померли троє постояльців, іще один – з інших причин.

Читайте також:

  1. У пансіонаті «Любов» у Зазим’ї новий спалах COVID-19
  2. Нові випадки COVID-19 в Броварах, Зазим’ї, Великій Димерці та Шевченковому. СТАТИСТИКА
  3. На Київщині карантин не послаблюють – висока інцидентність
Поділіться.

Залиште відповідь