У Броварах затримали злочинців, які півроку розкрадали майно РПЦ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Півроку чотири молодики виносили потайки з території «Радіопередавального центру» різного роду метал та обладнання і здавали на металолом, завдавши збитків державі по відновлювальній вартості об’єктів на суму близько мільйона гривень.

Про це стало відомо у ході оперативно-слідчих дій Броварського управління поліції 3 лютого.

У ході розслідування з’ясувалося, що група молодиків (вік від 25 до 40 років) — мешканці інших регіонів, зняли через дорогу від РПЦ приватний будинок (по вулиці Оникієнка, 25) у місцевого жителя і упродовж шести місяців потайки тягали різного роду металеве обладнання.

Награбоване потроху здавали до найближчих пунктів прийому металолому. Востаннє, 3 лютого, крадії у своїх «непомірних апетитах» дійшли до того, що зняли таке електротехнічне обладнання, що навіть зникла подача електроенергії на сусідні житлові об’єкти та підприємства. Працівники РПЦ відразу збагнули, що обладнання просто вкрали, а коли почали по «гарячих» слідах шукати пропажу, то помітили поруч пункт прийому металолому. Цей «слід» і вивів на злочинців, оскільки впізнати «рідні» метал та обладнання, поцуплені з території, виявилося не складно.

Власними силами колектив РПЦ затримав «гастролерів», а вже потім викликав поліцію, аби та запротоколювала факт злочину.

У приватних розмовах поліцейські розповіли, що схожі випадки пограбувань мали місце в Чернігівській, Сумській та Черкаській областях і затриманих будуть перевіряти на причетність до інших подібних крадіжок. «Впевнені, обов’язково щось іще на цих хлопців «спливе», — висловив переконання один із поліцейських.

Як розповів кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» в. о. директора РПЦ Олексій Скачко, крадіжку було виявлено працівниками Радіопередавального центру 3 лютого о 5.00. За свідченнями очевидців, на території РПЦ час від часу бачили одну й ту саму машину — червоні «Жигулі». Саме вона і вивела на шукачів дармового металу та обладнання.

Чи винен сам господар, який здавав в оренду помешкання затриманим, має встановити слідство, хоча працівники слідчої групи висловили думку, що не знати господар просто не міг. «Подивіться: гараж під зав’язку забитий металом. Не знати про те, що відбувається, власник будинку просто не міг», — сказав один із працівників слідчо-оперативної групи.

Після того, як слідчі дії були проведені, працівники РПЦ завантажили повну вантажівку металу та повезли назад на територію РПЦ, де склали в приміщення, яке опечаталося до завершення слідства.

.

Як розповіли у Броварській поліції на офіційному рівні, поки що не можна говорити про якісь висновки, слідчі дії проводяться.

Поділіться.

Коментарі закриті.