Трибуна – Бровари

У Броварах затримано майора СБУ та колишнього військовослужбовця: підозра роботи на розвідку Росії

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Затримання фігурантів справи відбулося цієї суботи вдень біля Терміналу. Правоохоронці вказують, що це сталося  «під час передачі флеш-носія із секретними даними». Інформацію про затримання розміщено на офіційній сторінці  Державного бюро розслідувань у Фейсбуці.

Як зазначено в повідомленні, Державне бюро розслідувань спільно зі Службою безпеки України в Броварах затримали майора СБУ та військового пенсіонера (полковника в запасі).

Досудове розслідування встановило, що майор СБУ нібито збирав та передавав через кур’єра – військового пенсіонера до спецслужб Російської Федерації відомості, що є державною таємницею. Їх розголошення – загроза національній безпеці України, підкреслюють у Держбюро.
«8 серпня 2020 року під час передачі флеш-носія із секретними відомостями їх затримано «на гарячому» в порядку статті 208 КПКУ», – зазначають у ДБР. Флеш-носій знайшли в одній із цукерок.
Як видно на фото, затримання відбулося біля Терміналу.
затримання
затримання
затримання
затримання
Також пишуть, що проведено обшуки за місцем проживання фігурантів, де вилучено додаткові докази їх причетності до вчинення державної зради.
Поділіться.

Залиште відповідь