У Броварах зелені насадження охоронятимуть та зберігатимуть – створено робочу групу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Робочу групу створено з метою охорони та збереження зелених насаджень у Броварах після розгляду петиції «Боротися з важким та брудним повітрям можуть дерева та інші зелені насадження».

Нагадаємо, 10 листопада виконком розглянув дві петиції, одна з яких стосувалася збереження та охорони зелених насаджень у Броварах.

У петиції було кілька пунктів, виконання яких і вимагала активістка, авторка петиції Тетяна Кальченко. Зокрема, висадити дерева відповідно до вже поданих заявок – безпосередньо і на вул. Київській, відновити акцію «Знайди домівку дереву», чіпувати в місті не лише нововисаджені дерева, а всі наявні, не урізати програму з озеленення на користь інших статей.

Зазначимо, що в міській програмі з озеленення, зокрема інвентаризація зелених насаджень є одним із пунктів. Однак протягом останніх 5 років коштів на це не витрачено, хоча і закладалися чималі суми, але потім перерозподілялися на інші статті. На саме ж озеленення в місті залишалися символічні кошти.

До складу робочої групи увійшли як керівники та спеціалісти відповідних відділів та управлінь міської ради, так і місцеві активісти.

робоча групаРобоча група має проаналізувати виконання заходів Програми розвитку та збереження зелених зон м. Бровари на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням міськради 20 грудня 2018 р. А також протягом місяця розробити та подати на розгляд міському голові план заходів із утримання зелених насаджень у Броварах, порядок висадження та чіпування зелених насаджень, їх відновлення та контроль на об’єктах благоустрою.

Робоча група має запрацювати вже з наступного тижня.

Головне фото – Антон Раков

Читайте також

  1. Озеленювати місто та чіпувати дерева: виконком підтримав петицію активістів

  2. Новий сквер біля прокуратури буде з лавками, освітленням та доріжками. ФОТО

  3. Вирубування тополь у місті алергії не зменшить, бо пух її не викликає – Уляна Супрун

  4. Під будівництво нових мікрорайонів зріжуть 383 дерева

Поділіться.

Залиште відповідь