Міський голова доручив начальнику управління інспекції та контролю Богдану Мельниченку протягом тижня організувати в Броварах дві толоки за участі працівників відділів, управлінь, служб та комунальних підприємств.
Мова, в першу чергу, про організації, що мають власні території – це галузь освіти, медицини, охорони здоров’я, тощо.
Особливу увагу акцентували на території лікарні, де лежить «дуже багато бетонних блоків» та будівельне сміття.
Території, які необхідно прибрати, вже визначені фахівцями управління інспекції та контролю, тож до кінця тижня працівники відділів, управлінь, комунальних підприємств та інших бюджетних організацій мають їх прибрати.
Як ви вважаєте, які території варто прибрати в першу чергу?
Читайте також:
Штраф у понад 3 тис. грн: у Броварах пенсіонер спалював сміття після комунальників на зеленій зоні
«Відмили» 3 млн грн на реконструкції інфекційного відділення дитячої лікарні у Броварах
На будівлі центру «Дитяча лікарня» у Броварах облаштують сонячну електростанцію
Куди саме в Броварській лікарні розподілили гуманітарну допомогу з Нідерландів
