Перегляд: прибирання

Міський голова доручив начальнику управління інспекції та контролю Богдану Мельниченку протягом тижня організувати в Броварах дві толоки за участі працівників…

Відучора працівники комунального підприємства «Бровари-Благоустрій» почали дезінфікувати місто. Таких заході уживають задля посилення безпеки через можливе поширення коронавірусу. Про це…