У Броварах для дітей із інвалідністю та ВПО волонтери відкриють мобільну бібліотеку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах на Торгмаші благодійний фонд «Від мрії до реальності» для дітей із інвалідністю та внутрішньо-переміщених дітей, якими він опікується, відкриває мобільну бібліотеку NU Library. Про це «Трибуні-Броварів» повідомила засновниця фонду Анастасія Ставнічук.

Завдяки фінансуванню та підтримці від БФ «Nova Ukraine», видавництв «Ранок» і «Якабу» організатори придбають понад 100 книжок, які підуть як у фонд нової бібліотеки, так і в якості подарунків для дітей із інвалідністю та дітей із внутрішньо-переміщених сімей. Ці книжки малеча отримає на святковому відкритті NU Library, яке відбудеться 6-го серпня об 11:00.

Із відомих причин місце проведення заходу не анонсується. Але відомо, що захід відбудеться в житловому мікрорайоні міста «Торгмаш». Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 097-772-98-85.

На Торгмаші для 50 дітей організатори влаштують невеличке свято, яке включатиме майстер-клас із виготовлення закладок, чаювання та читання книжок.

«Окупанти, заходячи в населенні пункти, знищують школи та бібліотеки – місця, де українці можуть здобувати освіту та навчатись, ставати кращими. Тому ми створюємо такі мобільні пункти, які не закривають потребу в навчанні та читанні на 100%. Унікальність цієї бібліотеки полягає в можливості дитини обміняти свою книжку на іншу», – розповідає «Трибуні-Броварів» засновниця благодійного фонду «Від мрії до реальності» Анастасія Ставнічук.

Також очільниця фонду повідомила про відкриття в найближчому майбутньому подібної бібліотеки в селі Плоске на території місцевої школи.

ФОТО – МОН

Читайте також:

  1. «Ми робимо для перемоги тут і зараз все, що можемо», – волонтери фонду «Від мрії до реальності»

  2. Юний броварець написав книжку, щоб допомогти хворій дівчинці

  3. У Броварах відкривається літературний клуб, де дітей навчать любити та читати книжки

  4. Броварські лікарі презентували книжку про історію місцевих нейрохірургії та неврології

  5. Верховна Рада заборонила російську музику та ввезення книг із країни-агресора. ДЕТАЛІ

Поділіться.

Залиште відповідь