У Броварах на підприємстві стався вибух. Чи загрожують викиди в повітря життю людей? ФОТО, ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У ніч на 27 жовтня на броварському підприємстві ТОВ «Втортех», що проводить активну виробничу діяльність в області кольорового лиття та металургії, стався вибух із загоранням порошку алюмінію. Про це «Трибуні-Броварів» повідомили в Броварському районному управлінні ГУ ДСНС України.

Повідомлення про вибух на підприємстві ТОВ «Втортех», що на вул. Луценка, 26 неподалік ЖК «Скандія»,  рятувальники отримали близько 00:40. У цей час потужність самого вибуху відчули всі мешканці міста.

Рятувальники з 56-ДПРЧ та 21-ДПРЧ з’ясували оперативно прибули на місце вибуху. За вказаною адресою горів цех із переплавлення алюмінію в порошок.

Через вибух, на одному з цехів підприємства зруйнувалася стіна. Це стало причиною загорання окремими осередками порошку алюмінію на площі 50 м².

(Натисніть на фото для збільшення)

Аби врятувати обладнання, яке потрапило «в лапи» вогню, працівники ДСНС розпочали ліквідацію загорання піском та порошковими вогнегасниками.

Близько 01:15 вогонь перекинувся на покрівлю поряд розташованого приміщення загальною площею близько 100 м².

Зі слів працівників ДСНС, на допомогу броварським рятувальникам залучили автомобіль порошкового гасіння 13-ДПРЧ м. Києва.

Для досліджень можливих шкідливих викидів у повітря, прибув мобільний рятувальний центр швидкого реагування з радіаційного, хімічного та біологічного захисту МРЦ ДСНС України.

Повністю пожежу вдалося загасити близько 02:30. Згодом з’ясувалося, що пожежа трапилась через вибух установки з переробки алюмінієвого порошку ємністю 200 кг.

Як наслідок – розвалена цегляна стіна, пошкоджена вогнем покрівля двох сусідніх приміщень.

Працівники мобільного рятувального центру швидкого реагування завершили свою роботу ранком 27 жовтня.

(Натисніть на фото для збільшення)

«Роботи з інструментально-лабораторних дослідженнях завершено. Дані хімічні речовини не загрожують життю та здоров’ю людей у даний час», – зазначено в акті виконання аварійно-рятувальних робіт.

(Натисніть на фото для збільшення)

Крім рятувальників на місці події працювала служба охорони «Комкон». Як повідомили охоронці, постраждалих немає.

ФОТО – ДСНС

Читайте також:

  1. У селі Захарівка Великодимерської ОТГ вогонь забрав життя людини. ФОТО (+18)

  2. Масштабна пожежа в Броварах на Гагаріна,11: причини і наслідки

  3. У Семиполках під час пожежі будинку постраждав його власник. ФОТО

  4. У Броварах згорів приватний будинок. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь