У Броварах відбудеться благодійний літературний вечір для підлітків

Pinterest LinkedIn Tumblr +
30 грудня волонтери ГО «Українська волонтерська служба» в КІП «ТепЛиця» організовують благодійний літературний вечір для молоді Броварів «Мрії у рядках».
На літературному вечорі молодь Броварів запрошують презентувати свої творчі роботи і послухати доробки однолітків.
Підлітки – талановиті й амбіційні люди, більшість яких уже в юному віці планують змінити себе і цей світ. Проєкт має на меті допомогти вирішити актуальне питання: як почати ділитися своїм талантом, якщо страшно і не знаєш як.
Відвідати захід  пропонують кожному, хто хоч раз відчував невпевненість у собі та своїх роботах, адже мета проєкту – довести, що всередині кожного горить вогонь і потенціал, який треба розвивати.
На заході  розповідатимуть, як можна розвиватися в цьому напрямку далі та запропонують створення товариства авторів-початківців.
Захід має назву «Мрії у рядках». І це недаремно. Кожен має можливість здійснити мрії дітей, яким пощастило менше. Організатори заходу оголошують збір благодійних внесків у вигляді речей, іграшок, книжок, солодощів та іншого для дітей із інвалідністю. Всю благодійність передасть дітям фонд«Від мрії до реальності».
Захід відбудеться 30 грудня о 16.00 у КІП «ТепЛиця» за адресою: бульвар Незалежності, 4.
На літературний вечір запрошується молодь віком від 11 до 18 років.
На благодійність ніяких обмежень немає.
Читайте також
Поділіться.

Залиште відповідь