У броварських школах пропонують навчати дітей волонтерству

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Волонтерки Української волонтерської служби (УВС) провели шкільні уроки волонтерства для школярів Броварів. Про це повідомляють координатори УВС в Броварах.

Як зазначають координатори, «шкільний урок волонтерства» — освітній проєкт, мета якого показати учням 7-10 класів у всіх містах України, як волонтерство впливає на якість життя людини та допомагає обрати свій шлях. Волонтери спонукають учнів шкіл вести активний спосіб життя, відповідально ставитись до навчання та бути свідомими громадянами.

уроки волонтерства

Урок волонтерства в СШ №7

У березні волонтерки Української волонтерської служби (УВС) в броварській школі №7 провели 45-хвилинні уроки, де поділилися власним досвідом волонтерства та спонукали учнів долучитись до соціально-корисних ініціатив. Протягом року учні матимуть змогу стати частиною соціальної активності міста та отримати досвід волонтерства.

Координаторка УВС в Броварах Інна Новошицька та учениця СШ №7 Олена Оксаніч розповіли школярам 8–9 класів про можливості волонтерства в Броварах та соціальні сфери, в яких кожен може реалізовувати власні ідеї. Також учні дізнались, як завдяки волонтерству отримати додаткові бали в університеті та піднятись в рейтингу.

Учні шкіл долучилися до волонтерського чату міста в Telegram та вже обговорюють ідеї проєктів, які зможуть реалізувати разом після послаблення карантинних обмежень.

Кооординатори УВС зазначають, що волонтерство різноманітне і кожен може спробувати себе в різних напрямках. Громадські організації та благодійні фонди можуть пропонувати спільні ініціативи для розв’язання соціальних питань міста.

Якщо бажаєте, щоб такі уроки відбулися і у вашій школі — варто зареєструватися за ЦИМ посиланням.

Координатори УВС повідомляють, що це можливо навіть онлайн.

Познайомитись зі спільнотою можна в телеграм каналі Бровари | Українська волонтерська служба або написавши координаторці  УВС в Броварах  Альоні Максименко.

Українська волонтерська служба — неприбуткова організація, що розвиває культуру волонтерства в Україні. Зараз у спільноті понад 10 000 волонтерів та 61 випускник програми «Агенти волонтерства», що формує місцеві спільноти. Засновниця служби Анна Бондаренко стала лауреаткою Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення в розвитку молоді України.

Шкільний урок волонтерства реалізовується в рамках проєкту ​«Агенти волонтерства», що покликаний розвивати волонтерство в  усіх куточках України серед усіх громадян. Активісти займаються інституційним розвитком волонтерства і допомагають організаціям будувати сталу й ефективну взаємодію з небайдужими громадянами.

Фото — надані Альоною Максименко

Читайте також

  1. «Найбільше мотивує те, що нас чекають», – броварські волонтери
  2. Місто люди і місця: про волонтерство як спосіб життя
  3. У Броварах відкрилася виставка про загиблих на війні з Чернігівщини. ФОТО
  4. Здобути грант, розкрити лідерський потенціал – можливості Української академії лідерства
Поділіться.

Залиште відповідь