У Броварах відкрилася виставка про загиблих на війні з Чернігівщини. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні в Броварах відкрилася пересувна виставка «Сіверщина. Блокпост пам’яті», присвячена загиблим у російсько-українській війні бійцям із Чернігівщини. Експозиція доступна в холі міського культурного центру «Прометей» до 31 березня, зазначають у Броварській міській раді.

Як вказують організатори, експозиція складається з 43-х скриньок. У минулому – ящиків із-під гранат, привезених із зони проведення АТО.

Побачити всю експозицію можна одразу на центральному вході до МКЦ «Прометей». Через більш як півтори години після її відкриття, близько 12:40, відвідувачів майже не було.

Кожен із ящиків містить особисті речі загиблих на війні бійців: від елементів одягу чи однострою до листів воїнів, їхніх щоденників і молитовників.

Яніс Лупкіс

Яніс Лупкіс

Артем Рудник

Артем Рудник

Ігор Гулевський і Богдан Назаренко

Ігор Гулевський і Богдан Назаренко

В експозиції можна побачити вояків із різних збройних формувань армії, зокрема добровольчих. Є тут і бійці з підрозділів МВС, прикордонники та інші.

Ігор Нешко

Ігор Нешко

Євгеній Лоскот

Євгеній Лоскот

Роман Лось

Роман Лось

Чернігівщина, прапорЄ тут і учасники Революції Гідності, які волонтерили на Майдані.

Денис Яковенко

Денис Яковенко

В експозиції можна побачити і дуже особисті речі, такі як листи, молитовники. А одночасно – і публічні звернення до ворога. Один із таких офіцер написав за 40 хв до загибелі.

звернення до ворога

Звернення капітана Олексія Коновалова

Дитячий лист бійцю

Дитячий лист герою

особисті речі

Іконка та записник бійця

Окремо від експозиції можна побачити стенд, на якому вивішені кілька плакатів і бойовий прапор. Найбільший банер присвячений старшому прапорщику Збройних сил України Владиславу Живковичу.

стенд

Владислав Живкович

Владислав Живкович

Хліб на рушнику

Організатором виставки є громадська організація «Єдина родина Чернігівщини». Експозиція розрахована на широку аудиторію різних вікових категорій, вказують ініціатори.

Виставка діятиме до 31 березня. Зареєструватися для відвідування організованих груп можна за тел. (098) 963-11-73, Наталя.

Читайте також

  1. У Броварах презентували фотоекспозицію «Феї і Лицарі». ВІДЕО
  2. У Броварах відкрилася виставка картин учнів художника Вадима Кречмара. ФОТО
  3. Георгій Біркадзе ініціював передачу 18 га землі АТОвцям та медикам

 

Поділіться.

Залиште відповідь