У Броварах відкрилася виставка картин учнів художника Вадима Кречмара. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

11-го лютого в рамках проєкту «Художня майстерня» в МКЦ «Прометей» відкрилась виставка «Творча палітра арт-студії Вадима Кречмара».

Відділ культури Броварської міської територіальної громади в лютому започаткував проєкт «Художня майстерня». Проєкт покликаний створити спільноту художників та людей, дотичних до образотворчого мистецтва, які ним надихаються та творять у нашій громаді.

Творча палітра арт-студії Вадима КречмараВиставка «Творча палітра арт-студії Вадима Кречмара» – це перша спільна праця між відділом культури та художниками міста. У цій виставці беруть участь 115 робіт учасників віком від 4,5 до 60 років.

Художник Вадим Кречмар

Всі ці картини писалися та збиралися протягом 4,5 років.

Вадим Кречмар зі своєю дружиною та вихованцями

На відкритті виставки, крім Вадима Кречмара, його учнів та їхніх батьків, були присутні очільниця відділу культури Катерина Мелікова та головна спеціалістка відділу культури Ольга Кунцевська.

Катерина Мелікова, Ольга Кунцевська, Вадим Кречмар

Після промов організаторів виставки та, безпосередньо, самого художника, 5-річна учениця арт-студії Злата Трінєєва взяла до рук ножиці, перерізала стрічку та офіційно відкрила виставку.

5-річна Злата Трінєєва відкриває виставку

Близько трьох десятків відвідувачів насолоджувались роботами броварських художників. Деякі учні Вадима Кречмара зізнавались, що коли вони прийшли до студії, то не вміли навіть правильно тримати пензлика.

Оля Каплиш (13 років) поруч зі своїми картинами

Від дитячих картин не можна відірвати погляду – настільки вони красиві та виконані професійно.

Як повідомила «Трибуні-Броварів» Ольга Кунцевська, в рамках проєкту «Художня майстерня» окрім виставок художників плануються й інші заходи – майстер-класи, воркшопи тощо.

Роботи учасників (натисніть для збільшення)

«Кожен може долучитися до проєкту на нашій сторінці у Фейсбуці та заповнити анкети за 4-ма напрямками: співорганізатори, художники, ментори та учасники», – розповідає Ольга.

Тож, покладено старт великого творчого проєкту, який розпочався виставкою вихованців арт-студії Вадима Кречмара. Триватиме вона до 26-го лютого. Кожен охочий може її відвідати в будь-який день із 09:00 до 20:00.

Більше фото з виставки ТУТ

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Броварські умільці: в МКЦ «Прометей» відкрилася виставка «Майстерня». ФОТО

  2. У Броварах відкрилася виставка Всеукраїнського фестивалю ляльок-мотанок. Відео

  3. Пам’яті Лесі Українки: у Броварах відбудеться літературно-мистецький конкурс

  4. Дитячий конкурс «Іграшка твого міста»: нагородження переможців I етапу. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь