19 грудня в Броварах святкуватимуть День Святого Миколая й урочисто відкриють головну ялинку міста. Про це ідеться на сайті Броварської міської ради.
Святкування розпочнеться о 18:00 на майдані Свободи. На всіх охочих узяти участь у святкуванні очікує така програма заходів:
- концерт театру пісні «Джерела»;
- відкриття головної ялинки;
- виступи дитячих творчих колективів;
- презентація проєкту «Іграшка твого міста».
Як зазначено в оголошенні, найменші учасники свята отримають солодощі від Святого Миколая.
Читайте також:
