У Броварах згорів приватний будинок. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 28 листопада, вдосвіта зайнялася велика цегляна садиба на вул. Анатолія Луценка, 14. Полум’я знищило покрівлю і перекриття будинку площею 60 кв. м. Іще дві пожежі на Броварщині  протягом доби сталися в Бервиці та Зазим’ї. Про це розповідають місцеві рятувальники.

Як зазначають у Державній службі з надзвичайних ситуацій, сповіщення про займання в Броварах надійшло сьогодні о 5:17. Пожежа виявилась складною, горів будинок площею 195 кв. м. Полум’я вдалося локалізувати лише о 6:24 і загасити повністю о 7:18.

https://www.facebook.com/yaltep/videos/2614120108653520/

Для гасіння було залучено 3 цистерни з Броварів і одна машина з Княжичів для підвезення води. Долали полум’я двома стволами, загалом на займанні працювали 14 рятувальників.

Про причини займання наразі не повідомляють, їх встановлюють. Рятувальники лише вказують, що освітлення в будівлі було електричне, а опалення – газове. Покрівля – шифер із дерев’яним об риштуванням. Сама ж будівля є господарчою.

https://www.facebook.com/brovaryDSNS/posts/1437163636433878

Як розповіли в ДСНС, загалом за добу на Броварщині сталося 3 пожежі. У Бервиці на вул. Центральній горіла трава. Полум’я пошкодило стіну житлового будинку. Окрім того, цієї ночі в Зазим’ї повністю згоріла «маломобільна тимчасова споруда».

Читайте також:

Поділіться.

Залиште відповідь